Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
(strona 1, 2, 3)

Seria Mistrzowska
Kreacja
(Adamus Saint-Germain)

MISTRZ ROZUMIE, ŻE ON JEST TWÓRCĄ.
To jest bardzo proste pojęcie, słyszałeś już o tym wcześniej, ale Teraz nadszedł czas, aby go zacząć używać.
Mistrz rozumie, że to on jest twórcą.
TY JESTEŚ punktem stwarzania - właśnie tutaj, właśnie Teraz - a kiedy dokonujesz wyboru, zapoczątkowujesz proces kreacji.

To nie pochodzi nie wiadomo skąd lub nie wiadomo od kogo. Nie musisz mieć nadprzyrodzonych mocy. Tworzenie zdarza się w momencie, gdy Ty wybierasz by tworzyć i wówczas ono zaczyna wyrażać się samo.
Twoje tworzenie wyraża się poprzez Ciebie. Ono ustawia energie w szeregu, wewnątrz Ciebie, wybiera energie z zewnątrz Ciebie, te, które chcą wejść do Twojej rzeczywistości i wówczas wszystko zaczyna się rozwijać.
Tak się dzieje, kiedy zaczynasz doświadczać magii.
Tak jest, gdy zaczynasz widzieć jak prawdziwa kreacja otwiera się i przepływa.

Prawdę mówiąc, w pewnym momencie to może być trochę przerażające, ponieważ odkryjesz jak łatwo jest tworzyć, zwłaszcza kiedy nie masz ograniczeń co do wyniku. Gdy używasz przepływu energii zamiast dualności energii, to właśnie zaczyna się zdarzać i dochodzi do punktu, gdzie Twoje własne zdolności twórcze budzą grozę. Pomyślisz: "Jeśli to jest tak proste, może jestem takim wielkim twórcą, że mogę zniszczyć cały świat!". Prawdopodobnie mógłbyś, z energiami które masz - ale nie zrobisz tego z powodu mądrości, którą również posiadasz.

Jesteś, właśnie Teraz, w punkcie gdzie masz zbyt wiele rozsądku aby nadużyć energii.
Nie zamierzasz krzywdzić innych ludzi albo wysadzać świata albo wykorzystywać innych. Doszedłeś zbyt daleko i zdobyłeś zbyt dużo mądrości o rzeczach takich jak te. Ale istnieje wciąż Twoja część która nie ufa, więc powstrzymujesz się.
Jakkolwiek, kiedy pozwalasz swojemu zaufaniu przejść przez siebie, zdasz sobie sprawę, że zawsze będziesz mądrze wykorzystywać swoje umiejętności tworzenia.

Tak na marginesie, TWÓRCA JEST TWÓRCĄ, NIE NAŚLADOWCĄ.
Jest ogromna różnica pomiędzy stwarzaniem a naśladowaniem. Naśladowania są bardzo, bardzo ograniczone, ponieważ bierzesz pomysł który już został stworzony i próbujesz sporządzić jego kopię.
To nie będzie wcale większe niż oryginał, a faktycznie będzie znacznie mniejsze.
Twórca zaczyna od czegoś wewnątrz siebie - jego własny pomysł, jego własne pragnienie.
Tak, on może nawiązać do innego pomysłu, kiedy jednak naprawdę zapoczątkuje i rozpoczyna realizację tworzenia, to ona jest jego. Nie naśladuje nikogo innego.

Mistrzowie rozumieją, że są twórcami i biorą za to odpowiedzialność. Nie zrzucają odpowiedzialności
na anioły albo na Boga. Biorą za to, w tym momencie, całkowitą odpowiedzialność.

Weź Teraz głęboki wdech i poczuj te energie - siebie, twórcy.

Wiem, możesz w to wątpić. Wciąż jeszcze musisz przekonywać się jakim jesteś twórcą, jak to urzeczywistniasz.
Ale to jest bardzo proste i jest bardzo, bardzo łatwe.

Jam jest, tak, Jam jest Adamus Saint-Germain. Jestem Mistrzem.
 
Tłumaczenie: Andrzej i Jaga
www.shaumbra.pl