Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Sesje BARS
 

Barsy to 32 punkty na głowie, które magazynują nasze przekonania, osądy, opinie i uprzedzenia dotyczące różnych aspektów życia, np.: pieniędzy, własnej mocy, smutku, radości, zdrowia, starzenia się, ciała, seksualności oraz innych.

W wyniku zaprogramowanych w nas przekonań nasze życie przebiega schematycznie i nie możemy kreować swojego życia tak, jakbyśmy pragnęli. Nasze sukcesy są okupione ciężką
i mozolną pracą, powielamy zachowania naszych przodków
i podlegamy wpływom świata, w jakim żyjemy. Nasze marzenia są oceniane i przesiewane przez logiczny umysł.
Na Ziemi identyfikujemy się z naszymi myślami, uczuciami
i emocjami. Prowadzi to do polaryzacji, uwięzienia i ograniczeń. Jesteśmy przez to odcięci od prawdziwej Jedności i od Otrzymywania. Żyjemy z dużym wysiłkiem,
w ciągłej traumie, dramacie i niepokoju. Polaryzacja (biegunowość np. dobre-złe, słuszne-niesłuszne) przeszkadza widzieć istotę (jedność) rzeczy i w efekcie nie możemy zmienić tego, co byśmy chcieli.
To uzależnienie od polaryzacji, emocji i myśli jest najsilniejszym uzależnieniem na Ziemi.

W rzeczywistości Wszechświat cały czas nas obdarowuje. A to my określamy, co jesteśmy w stanie przyjąć. Sitem przesiewającym nasze przyjmowanie są właśnie nasze emocje, poglądy i opinie.
Terapia Bars uwalnia nas od tego wszystkiego, rozładowuje napięcia związane z naszymi przekonaniami i ułatwia większy dostęp do Świadomości i Jedności. Życie nie wymaga już
tak wiele wysiłku, zaczynamy czuć połączenie i wsparcie Wszechświata.

Barsy są punktami przechowującymi dane w komputerze ludzkich mózgów jak twarde dyski. Nasz mózg działa jak komputer, do którego zostały wprowadzone wszystkie nasze programy, opinie i przekonania.
Wprowadzamy do systemu mózgu „wirusa” świadomości, który powoduje, że przestajemy funkcjonować na bazie naszych programów i zaczynamy przyjmować – zamiast odrzucać. W wyniku tego następuje uwolnienie przekonań i osądów, jakich nabraliśmy we wszystkich naszych wcieleniach. Zaczynamy być obecni w naszym życiu, przeszłość nie ma takiego wpływu na przyszłość, zmieniają się prawdopodobieństwa przyszłych możliwości. Dokonujemy zmian we wszystkich obszarach swojego życia.
Sesja jest bardzo przyjemna i relaksująca, a jej efektem jest zmiana samopoczucia, zdrowia oraz zmiany w życiu. Szybkość efektów zależy od tego jak szybko jesteśmy w stanie puścić swe ograniczenia. Czasami już po pierwszej sesji czujemy zmianę i więcej przestrzeni w naszym życiu.

 
 
 
Jeśli chcesz umówić się na zabieg...

Sesja polega na delikatnym dotykaniu odpowiednich punktów na głowie i przyciągnięciu do ciała energii. Podczas sesji Bars dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w mózgu. Praca fal mózgowych zostaje spowolniona, aby pozwolić na depolaryzację wzorców zachowań i systemów przekonań, które funkcjonowały w nas od dzieciństwa.

Zabiegi wykonuje: Izabela E. Paletko

Miejsce: Maloka Staniątki
Staniątki koło Niepołomic (25 km od Krakowa; 12 km od Wieliczki).
https://www.facebook.com/MalokaStaniatki/

Inwestycja*: SPRAWDŹ TUTAJ
(Pierwsze spotkanie - jest to konsultacja, w trakcie której omawiamy problem, dobieramy formę terapii i ustalamy ewentualne dodatkowe zalecenia, które pogłębią terapię i będą wspierające w całym procesie. Na pierwszym spotkaniu, poza diagnozą i doborem terapii, zawsze odbywa się też pierwszy zabieg)
- pierwsze spotkanie - 120 zł
- kolejne spotkanie - SPRAWDŹ TUTAJ
 

Zadzwoń lub napisz i umów się:
tel. 796 871 888 (poniedz.-piątek, godz. 10:30 - 16:30)
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl (podaj swoje dane i telefon oraz krótko opisz dolegliwości)

Istotne! W przypadku dużej ilości Klientów, możliwy dłuższy czas oczekiwania na terapię (na pierwsze spotkanie).
Ze względu na ograniczoną ilość czasu, preferuję kontakt mailowy (proszę cierpliwie oczekiwać na odpowiedź, ze względu na ogromną ilość pracy, może się ona opóźniać). Będę wdzięczna za wyrozumiałość :)* Podane opłaty to kwoty NETTO. Dla osób, które chciałyby otrzymać fakturę - należy zgłosić ten fakt W DNIU ZAPISÓW (nie później niż 7 dni PRZED terminem spotkania).