Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Sesje/zabiegi Punkty Źródłowej Świadomości (Dotyk Światła)
 

Punkty Źródłowej Świadomości to Narzędzie Światła i Miłości  - jest to Dekoder, który usuwa programy i kody narzucane nam zarówno w tym wcieleniu, jak i w innych inkarnacjach. Uzdrawia przeszłe życia, pobudza pracę szyszynki, pomaga w osiągnięciu wyższych stanów świadomości, uzdrawia ciało.

Sam zabieg
to bardzo przyjemny, relaksujący dotyk energetyczny, który został przekazany z Poziomu Światła i Miłości. Jego zadaniem jest uwolnienie od zastałych i ograniczających punktów widzenia, programów i schematów przez które przestaliśmy kreować życie jakiego zawsze pragnęliśmy. Dotyk Światła wpływa dosłownie na każdy aspekt naszego życia.

Na czym polega Dotyk Światła?
Na głowie znajdują się punkty, które odpowiadają za różne aspekty naszego życia. Poprzez delikatne ich dotknięcie, będąc w przestrzeni serca i wprowadzenie energii Światła, dochodzi do rozładowania na poziomie naszego mózgu elektromagnetycznych napięć, którymi są nasze myśli, emocje, uczucia, wszelkie programy, schematy, kalkulacje i założenia, a które powstały na przestrzeni lat i wszystkich naszych wcieleń.
Ten energetyczny dotyk działa jak czyszczenie twardego dysku komputera. Wszelkie przekonania, wierzenia, punkty widzenia, które kreują ograniczenia i blokady w naszym życiu oraz ciele, są podczas takiej sesji usuwane.
Po Dotyku Światła, zmienia się ludziom życie, nagle "widzą więcej", przestają być "więźniami" swoich reakcji i stają obserwatorami życia. Daje im to więcej obecności i dystansu do wielu sytuacji. Zaczynają być świadomi, wychodzą z pozycji bycia ofiarą systemów, stają kreatywni i tworzą życie i o jakim zawsze marzyli.

W wyniku zaprogramowanych w nas przekonań nasze życie przebiega schematycznie i nie możemy kreować swojego życia tak, jakbyśmy pragnęli. Nasze sukcesy są okupione ciężką i mozolną pracą, powielamy zachowania naszych przodków i podlegamy wpływom świata, w jakim żyjemy. Nasze marzenia są oceniane i przesiewane przez logiczny umysł.
Na Ziemi identyfikujemy się z naszymi myślami, uczuciami i emocjami. Prowadzi to do polaryzacji, uwięzienia i ograniczeń. Jesteśmy przez to odcięci od prawdziwej Jedności i od Otrzymywania. Żyjemy z dużym wysiłkiem, w ciągłej traumie, dramacie i niepokoju. Polaryzacja (biegunowość np. dobre-złe, słuszne-niesłuszne) przeszkadza widzieć istotę (jedność) rzeczy i w efekcie nie możemy zmienić tego, co byśmy chcieli.
To uzależnienie od polaryzacji, emocji i myśli jest najsilniejszym uzależnieniem na Ziemi.

W rzeczywistości Wszechświat cały czas nas obdarowuje. A to my określamy, co jesteśmy w stanie przyjąć. Sitem przesiewającym nasze przyjmowanie są właśnie nasze emocje, poglądy i opinie.

 
 
 
Jeśli chcesz umówić się na zabieg...

Sesja polega na delikatnym dotykaniu odpowiednich punktów na głowie - dochodzi wówczas do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w mózgu. Sesja jest zazwyczaj bardzo przyjemna i relaksująca, a jej efektem może być poprawa samopoczucia, zdrowia oraz zmiany w życiu. Szybkość efektów zależy od tego jak szybko jesteśmy w stanie puścić swe ograniczenia. Czasami już po pierwszej sesji czujemy zmianę i więcej przestrzeni w naszym życiu.

Zabiegi wykonuje: Izabela E. Paletko

Miejsce: Maloka Staniątki
www.maloka.pl/gabinet-terapii


Inwestycja*: SPRAWDŹ TUTAJ
(Pierwsze spotkanie - jest to konsultacja, w trakcie której omawiamy problem, dobieramy formę terapii i ustalamy ewentualne dodatkowe zalecenia, które pogłębią terapię i będą wspierające w całym procesie. Na pierwszym spotkaniu, poza diagnozą i doborem terapii, zawsze odbywa się też pierwszy zabieg)
 

Zadzwoń lub napisz i umów się:
tel. 577 658 888 (poniedz.-piątek, godz. 10:30 - 16:30)
e-mail: maloka.kontakt@gmail.com (podaj swoje dane i telefon oraz krótko opisz dolegliwości)Istotne! W przypadku dużej ilości Klientów, możliwy dłuższy czas oczekiwania na terapię (na pierwsze spotkanie).
Ze względu na ograniczoną ilość czasu, preferuję kontakt mailowy (proszę cierpliwie oczekiwać na odpowiedź, ze względu na ogromną ilość pracy, może się ona opóźniać). Będę wdzięczna za wyrozumiałość :)* Podane opłaty to kwoty NETTO. Dla osób, które chciałyby otrzymać fakturę - należy zgłosić ten fakt W DNIU ZAPISÓW (nie później niż 7 dni PRZED terminem spotkania).