Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Terapia Metamorficzna
 

Technika ta ma na celu głęboką transformację wewnętrzną.
Jest doskonała dla każdego, kto pragnie zmian mających poprawić jakość jego życia! Wspomaga przemianę osobowości oraz realizację własnego potencjału.
Technikę metamorficzną opracował Robert St. John, brytyjski naturopata i refleksolog. Odkrył, że poprzez delikatny dotyk szczególnych punktów na stopach, zwanych w refleksologii punktami kręgosłupa, można wywołać wyraźne pozytywne zmiany u pacjentów.

W czasie zabiegu terapeuta delikatnie dotyka punktów
na stopach, dłoniach i głowie, pobudzając przepływ energii życiowej pacjenta.

Terapia Metamorficzna pracuje z okresem płodowym. Dziecko w łonie matki odbiera i koduje wszelkie bodźce, które do niego docierają. Czuje emocje, relacje z otoczeniem, odbiera wszelkie dźwięki, jakość pożywienia, leków. Duże znaczenie ma dla dziecka jakość życia matki.
W trakcie okresu płodowego powstają pewne wzorce, które odtwarzamy potem w życiu dorosłym. Bardzo trudno uwolnić się /a nawet zauważyć/ negatywne nawyki myślowo-emocjonalne, które kształtują nasze życie. Większość ludzi woli cierpieć niż zmienić coś w swojej codzienności, ponieważ
to co nieznane budzi lęk.
Terapia Metamorficzna pomaga usunąć zakodowane w okresie płodowym schematy, usuwa blokady. Dzięki temu pomaga uruchomić drzemiące w nas możliwości, zerwać z ograniczeniami i ominąć piętrzące się w życiu przeszkody.

Zmiany, które zachodzą po terapii często są bardzo subtelne, przejawiają się stopniowo, choć zdarzają się zmiany bardzo wyraźne. Korzystać z niej mogą osoby chore, zmęczone, matki przed i po porodzie, dzieci z kłopotami w nauce. Wskazana jest też dla osób pragnących zmian w życiu, szukających wsparcia i energii przy podjęciu życiowych decyzji, czy też potrzebujące pomocy po traumatycznych przejściach.

Ważną informacją jest to, że w czasie i po terapii mogą się objawić pewne symptomy z przeszłości, czasem ciało uwalniając stare wzorce odczuwa dyskomfort. Ponieważ jednak wzrasta poziom energii, symptomy po jakimś czasie wygasają - nadchodzi czas przemiany...
 
 
 
Jeśli chcesz umówić się na zabieg...

Technikę Metamorficzną wykonuje się na stopach, dłoniach i głowie. Jest to bardzo delikatny zabieg, pracujący głównie z energią, sięgający do uwięzionych w okresie prenatalnym negatywnych wzorców. Terapia trwa godzinę. Powinna być stosowana nie częściej niż raz w tygodniu.

Zabieg wykonuje - Izabela E. Paletko

Miejsce: Maloka Staniątki
www.maloka.pl/gabinet-terapii

Inwestycja*:
SPRAWDŹ TUTAJ
(Pierwsze spotkanie - jest to konsultacja, w trakcie której omawiamy problem, dobieramy formę terapii i ustalamy ewentualne dodatkowe zalecenia, które pogłębią terapię i będą wspierające w całym procesie. Na pierwszym spotkaniu, poza diagnozą i doborem terapii, zawsze odbywa się też pierwszy zabieg)

 
Zadzwoń lub napisz i umów się:
tel. 577 658 888 (poniedz.-piątek, godz. 10:30 - 16:30)
e-mail: maloka.kontakt@gmail.com (podaj swoje dane i telefon oraz krótko opisz dolegliwości)


Istotne! W przypadku dużej ilości Klientów, możliwy dłuższy czas oczekiwania na terapię (na pierwsze spotkanie).
Ze względu na ograniczoną ilość czasu, preferuję kontakt mailowy (proszę cierpliwie oczekiwać na odpowiedź, ze względu na ogromną ilość pracy, może się ona opóźniać). Będę wdzięczna za wyrozumiałość :)* Podane opłaty to kwoty NETTO. Dla osób, które chciałyby otrzymać fakturę - należy zgłosić ten fakt W DNIU ZAPISÓW (nie później niż 7 dni PRZED terminem spotkania).