Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Oczyszczanie energetyczne, uwalnianie
od uroków
 

Podczas sesji pracujemy z energią, która przepływa przez nasze ciało i wszystko dookoła - tak naprawdę WSZYSTKO jest energią...

Bardzo często mamy wiele obciążających nas powiązań z innymi osobami, bądź sytuacjami życiowymi - w trakcie zabiegu możemy uwolnić się od nich i zacząć od nowa kształtować swoje życie jako niezależna, nieograniczona istota.

Zabiegi oczyszczania energetycznego polegają na uwalnianiu naszego pola/aury z tzw. "myślokształtów" /energetycznych wyobrażeń/ oraz wszelkich zanieczyszczeń i negatywnych powiązań. Dodatkowo, dzięki silnemu oczyszczeniu
i odblokowaniu przepływu naturalnej energii życiowej - dodają sił, mogą zwiększać witalność, poprawiać samopoczucie.
Jednym z aspektów oczyszczania może być uwalnianie/usuwanie klątw, złorzeczeń, uroków.
Na życzenie klienta - można również oczyścić mieszkanie/dom.

Zabiegi mogą również zostać ukierunkowane na ocięcie pasożytów energetycznych, uwolnienie od "podpiętych" do pola energetycznego bytów, które wysysają energię życiową człowieka.

Klątwy i uroki
Istnieje powszechne przekonanie, że aby znaleźć się pod działaniem klątwy lub uroku muszą zostać wykonane specjalne obrzędy, lub zostać zastosowana czarna magia. To nie do końca prawda, bywa bowiem i tak, że klątwa lub urok zostaje rzucona zupełnym przypadkiem. Czasem zdarza się,
że znajdziemy się w nieodpowiednim miejscu i czasie i zostajemy poddani działaniu sił, których ani nikt nie zamierzał nam przekazać, ani poddać nas takiemu działaniu. Innym przypadkiem jest korzystanie
z usług niedoświadczonych wróżek, wróżbitów, magów itp. Przez swój brak umiejętności często nieświadomie powoduję działanie różnych sił i mogą sprowadzić na Ciebie jakąś klątwę lub urok.

Oczywiście, czasem spotykają nas jakieś przykrości, sytuacje, których wolelibyśmy uniknąć. Jeśli jednak to zjawisko przybiera formę następujących po sobie zdarzeń, zaczyna być niebezpiecznie. Klątwy i uroki mają to do siebie, że przez dość długi czas pozostają w ukryciu i ujawniają się w najmniej odpowiednim momencie. W takim wypadku, aby dowiedzieć się czy to, co dzieje się w Twoim życiu jest efektem działania klątwy lub uroku należy przyjrzeć się swojemu otoczeniu. Zadaj sobie pytanie, czy w Twoim otoczeniu są osoby które źle Ci życzą, czy są takie, które mogą posunąć się to tego, aby rzucić na Ciebie klątwę lub urok?
Czasami nie jesteśmy niczemu winni. Wystarczy, że mamy lepszy samochód, mieszkanie lub układa nam się w małżeństwie i to już może być powodem do zazdrości. Z zazdrości, złości czy zawiści, ludzie przeklinają lub złorzeczą, nie zdając sobie sprawy z tego, że może się to odbić na nich samych.

Urok nie jest tym samym co klątwa. Urok jest czymś mniejszym, ogranicza się do pewnego aspektu życia człowieka, na przykład do sfery ekonomicznej albo emocjonalnej. Urok jest rzucany przez jedną osobę na drugą i działa tylko na nią. Możliwe jest rzucenie uroku na konkretną sytuację, przedmiot działalności człowieka, sferę uczuciową, a także emocjonalną. Często uroki bywają rzucane, by osiągnąć awans społeczny, zawodowy, by ograniczyć wpływ konkurencji; podobnie w sferze uczuciowej - urok może powodować spadek zainteresowania jedną osobą, a znaczny wzrost zainteresowania inną. Osoba, na którą rzucono urok zmienia sposób postrzegania świata i sama nieświadomie poddaje się działaniu uroku.

Klątwa natomiast jest urokiem spotęgowanym, bo zwykle dotyczy wielu aspektów życia człowieka. Może być rzucona nawet na całą społeczność, a także na miejsce, które również może być obłożone klątwą. Zwykle powoduje destrukcyjny wpływ na podmiot klątwy; ludzie, na których została rzucona podupadają na zdrowiu, popadają w długi, tracą status społeczny i majątkowy, a także nierzadko, ich życie rodzinne
i towarzyskie staje się koszmarem. Klątwa powoduje, że wszelkie działania człowieka, na którego została rzucona, zmierzające do naprawy sytuacji, jeszcze bardziej obracają się przeciw niemu. Sprawia, że nie jest on w stanie funkcjonować na dotychczasowych zasadach, a życie jego staje się walką z prześladującym go pechem i serią niepowodzeń na każdym kroku.
Pierwszymi oznakami działania klątwy są niewytłumaczalne wydarzenia towarzyszące nam w życiu. Prześladuje mnie pech - mówią niektórzy, nie zdając sobie sprawy z tego, że komuś na tym zależy. Często jest też tak, że ignorujemy bardzo długo taką możliwość, ponieważ w nie wierzymy, że klątwy istnieją. Skutki działania klątwy mogą być podobne do opętania poprzez ducha lub demona. Ogrom ich zależy tylko od stopnia wtajemniczenia osoby rzucającej klątwę lub odporności psychicznej poszkodowanego. Dlatego warto się oczyszczać...
 
 
 
 
Usługa aktualnie niedostępna.


Sesje odbywają się na odległość (dla doświadczonego praktyka nie istnieją ograniczenia przestrzeni)
Po zgłoszeniu mailowym i opłaceniu diagnozy wysłana zostanie informacja, w jaki sposób przebiegnie proces oczyszczania i jaka jest sytuacja energetyczna zgłaszającej się osoby. Zabiegi będą realizowane dopiero po dokonaniu wpłaty na konto podane w mailu zwrotnym.
Przez jakiś czas po zabiegu (do 2 tygodni) będzie kontrolowany stan energetyczny osoby oczyszczanej.

Zabieg wykonuje -
Marek "Novite": specjalista w oczyszczaniu całego pola energetycznego, usuwaniu uroków, odcinaniu pasożytów energetycznych. Praktyk Reiki (I stopień) i Theta Healing.
Dodatkowo ukończył kurs "Praca z kryształami" - oczyszczanie, programowanie.
Uzdrawia ludzi na wielu płaszczyznach (sesje oczyszczania, uwalniania, odblokowywania na wielu poziomach, praca z podświadomością, uzdrawianie i energetyzowanie poprzez Reiki).

Ważne!
Praca energetyczna na odległość nie stanowi żadnego problemu. Dusza i energia są nieograniczone
więc wystarczy intencja terapeuty i skierowanie świadomości na osobę wskazaną - w ten sposób działa się w przestrzenie mentalno-duchowej. Terapeuci pracujący w głębokim kontakcie ze swoją Nadświadomością, nie potrzebują bezpośredniego kontaktu, aby uzdrawiać i oczyszczać wskazaną osobę.
Może się okazać, że po sprawdzeniu na poziomie energetycznym i duchowym - terapeuta nie podejmie się działania (z różnych powodów - np braku zgody z poziomu Wyższego Ja danego człowieka).


Twoja inwestycja:


 
- diagnoza (sprawdzenie czy potrzebne jest oczyszczanie, jaka jest sytuacja energetyczna, w jakim
   stanie jest biopole, czy są klątwy i podpięcia energetyczne itp.) - 120 zł/1 osoba (lub 100 zł/osoby
 
 przy większej ilości osób)
 - sesja oczyszczania: prosty przypadek, niewiele komplikacji "energetycznych", jednodniowe
   działanie - 200 zł
 - sesja oczyszczania: przypadki bardziej skomplikowane, wymagające dłuższych procesów - 300 zł
 - jeśli oczyszczanie dotyczy 2 lub więcej osób - 150 zł/osoby (chyba, że przypadki są bardzo
   skomplikowane - wówczas stawka jest ustalana indywidualnie)
 
WAŻNE! Prosimy nie mylić terapeuty z jasnowidzem. Marek "Novite" posługuje się przede wszystkim metodą Theta Healing, dzięki której terapeuta pozostając w podwyższonym stanie świadomości, uzyskuje barwne, symboliczne wizje wskazujące ogólny stan energetyczny, informujące o istnieniu, bądź braku podpięć, klątw i zanieczyszczeń. Pojawiają się również informacje dotyczące zaleceń życiowych, drogi duszy, aktualnych spraw do uporządkowania, informacje o cennych lekturach itp przekazy do Wyższego Ja.

Nie jest jednak możliwe wskazanie źródła klątwy, tym bardziej, że nie zajmujemy się generowaniem żalu u Klienta, nienawiści, bądź chęci zemsty. Nie zajmujemy się również analizą aury, przepowiadaniem przyszłości itp.
Sesje skupiają się na osobistym oczyszczeniu danej osoby i przedstawieniu prostych zaleceń, dotyczących dalszego życia (jeśli takie informacje samoistnie pojawią się w czasie sesji).
 

Miejsce działania:
- cały świat (sesje na odległość)


Zgłoszenia na oczyszczanie:
Usługa aktualnie niedostęna

Jak przebiega konsultacja:
1. Zgłoszenie mailowe (prosimy podać imię i ogólną charakterystykę tematu)
2. W odpowiedzi przesłany zostanie nr konta do opłaty za diagnozę.
2. Wykonanie diagnozy przez terapeutę (przesłana zostanie informacja jakie inne działania należy
    podjąć).
3. Jeśli klient zdecyduje się na oczyszczanie, podajemy nr konta, na który należy przelać pełną
    odpłatność.
4. Proces oczyszczania rozpoczyna się około 48 godzin (w dni robocze) od momentu zaksięgowania
    płatności na koncie. Po wykonaniu zabiegu - Klient otrzymuje informacje od terapeuty (kontakt drogą
    mailową).