Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Reiki
 

Jest to sztuka sztuka uzdrawiania Energią Uniwersalną - metoda stworzona w XIX w. przez Mikao Usui, bardzo skuteczna we wszelkich schorzeniach, bólach oraz życiowych problemach.
REIKI to japońskie słowo, które oznacza Uniwersalną Energię Życiową, energię wokół nas i wewnątrz nas, moc, dzięki której żyjemy.

Zabieg Reiki polega na przykładaniu dłoni do ciała i przekazaniu energii w miejsca, które tego potrzebują. W rezultacie dochodzi do uzdrowienia, transformacji, realizacji zamierzeń...

Reiki wspiera naturalny proces samouzdrawiania.
Terapeuta nie przekazuje swojej własnej energii - staje się  kanałem, przez który przepływa uzdrawiająca Moc. Dlatego też, w przeciwieństwie do klasycznej bioterapii, w czasie zabiegu Reiki uzdrawianie dotyka zarówno terapeutę jak i osobę otrzymującą energię.
Już sam dotyk pełen ciepła i szacunku ma moc uzdrawiania. W zabiegu Reiki dotyk zasilony Uniwersalną Energią uwalnia wszelkie blokady, oczyszcza ciało, zasilając je nową energią.
Doskonale sprawdza się w zwalczaniu stresu, wycisza i uspokaja.

Z zabiegu Reiki mogą korzystać zarówno osoby chore jak i zdrowe, które po prostu potrzebują naładować swoje akumulatory, wspomóc w trudnych sytuacjach życiowych, czy też głęboko się zrelaksować.
 
 
 
Jeśli chcesz umówić się na zabieg...

Pełen zabieg przebiega na leżąco (zabierz wygodny strój, najlepiej z naturalnego materiału; spodnie bez paska) i trwa ok. 1 godziny. Nawet w okresie letnim zabierz ze sobą lekką bluzę z długim rękawem i ciepłe skarpety, aby zapewnić sobie komfort w momentach, kiedy fala dźwiękowa przedziera się przez blokady w Twoim ciele (co może dawać odczucie chłodu).
Zabieg obejmuje pracę z przodu i z tyłu ciała; można również stosować zabiegi skrócone - półgodzinne, które polegają na energetyzowaniu wybranych czakr, a także w określonych obszarów ciała i pola energetycznego.
Jest to doskonałe remedium na wiele dolegliwości, ale również sposób na łagodzenie stresu, napięcia i pomoc w trudnych sytuacjach życiowych.

 

Zabiegi wykonuje: Izabela E. Paletko

Miejsce: Maloka Staniątki
www.maloka.pl/gabinet-terapii


Inwestycja*: SPRAWDŹ TUTAJ
(Pierwsze spotkanie - jest to konsultacja, w trakcie której omawiamy problem, dobieramy formę terapii i ustalamy ewentualne dodatkowe zalecenia, które pogłębią terapię i będą wspierające w całym procesie. Na pierwszym spotkaniu, poza diagnozą i doborem terapii, zawsze odbywa się też pierwszy zabieg)

 

Zadzwoń lub napisz i umów się:
tel. 577 658 888 (poniedz.-piątek, godz. 10:30 - 16:30)
e-mail: maloka.kontakt@gmail.com (podaj swoje dane i telefon oraz krótko opisz dolegliwości)


Istotne! W przypadku dużej ilości Klientów, możliwy dłuższy czas oczekiwania na terapię (na pierwsze spotkanie).
Ze względu na ograniczoną ilość czasu, preferuję kontakt mailowy (proszę cierpliwie oczekiwać na odpowiedź, ze względu na ogromną ilość pracy, może się ona opóźniać). Będę wdzięczna za wyrozumiałość :)* Podane opłaty to kwoty NETTO. Dla osób, które chciałyby otrzymać fakturę - należy zgłosić ten fakt W DNIU ZAPISÓW (nie później niż 7 dni PRZED terminem spotkania).