Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Theta Healing
 

Theta Healing to metoda uzdrawiania za pomocą wchodzenia
w stan Theta. Mózg pracuje na pięciu częstotliwościach fal: beta, alfa, theta, delta i gamma. Nieustannie je produkuje i wszystko, co mówimy i robimy jest regulowane przez te fale.
Stan Theta uzyskuje się normalnie podczas snu głębokiego. Można też uzyskać go poprzez wysłanie swej świadomości na Siódmy Plan, który jest czystą energia tworzenia.

W stanie Theta można dokonać odczytu problemów danej osoby
i otrzymać instrukcję, jak im zaradzić. Za pomocą Theta Healing usuwa się programy emocjonalne, przekonania i uczucia, także te, które są przyczynami chorób ciała. Na miejsce usuniętych negatywnych programów i uczuć doładowuje się pozytywne.
Metoda ta pozwala również na skontaktowanie się z Nadświadomością, Aniołem Stróżem lub Opiekunami osoby. Uzdrawia również złamaną trudnymi doświadczeniami duszę oraz pozwala
na oczyszczenie energetyczne. Skutecznie też dokonuje procesu wybaczenia sobie lub innym.

Efektem sesji Theta Healing jest zmiana naszej struktury emocjonalnej. Pozbycie się programów wdrukowanych nam przez przodków, otrzymanych genetycznie lub zebranych w poprzednich wcieleniach daje nam komfort psychiczny i możliwość świadomego kreowania własnego życia.
 
 
 
Jeśli chcesz umówić się na sesję...

Sesja polega na zdiagnozowaniu problemu, wejściu prowadzącego i klienta w stan Theta, usunięciu programów i zastąpieniu ich pozytywnymi. Trwa godzinę, podczas której można wyczyścić kilka programów, kolejno odsłaniających się podczas sesji.

Sesje wykonują:

TERAPEUTA
1 - Beata Kajdańska
Twoja inwestycja:
120 zł
Miejsce: Kraków, ul. Szlak 26 (tylko w ustalonych wcześniej godzinach)
Zapisy: tel.: 500 574 013
e-mail: beata.kajdanska@wp.plTERAPEUTA 2 -
Marek Malina: kursy Reiki (I stopień), Theta Healing: THETA HEALING DNA2 - I i II stopień, THETA HEALING MANIFESTING AND ABUNDANCE - manifestacja i obfitość.
Dodatkowo ukończył kurs "Praca z kryształami" - oczyszczanie, programowanie.
Twoja inwestycja: 100-150
Miejsce: Niepołomice - Staniątki (dokładny adres przy zapisach)
Zapisy: tel. 796 871 888