Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Harmonica


Witam Cię na stronach CENTRUM HARMONICA :)
Ideą tego miejsca jest otwarcie twoich oczu, serca i umysłu. Życie jest niezwykłą podróżą, zadbaj o to, aby droga zawsze pięła się w górę, bo nawet jeśli troszkę się zmęczysz, to widok ze szczytu, który osiągniesz, zrekompensuje Ci wszystko. Gwarantuję :)

Mam nadzieję, że w drodze w górę, pomocna Ci będzie właśnie HARMONICA. Znajdziesz tu różne formy pracy z ciałem, nauczysz się inaczej postrzegać siebie i swój potencjał, dowiesz się jak poprawić swoje zdrowie i zwiększyć witalność. Pokażemy ci różne wymiary rzeczywistości; niektóre mogą Cię zaskoczyć...

HARMONICA to wielopoziomowy rozwój:
Ciało
zajęcia Tai Chi, Chi Kung, Gimnastyka Terapeutyczna, masaże, dietetyka, Nasz GABINET
Umysł
warsztaty rozwojowe, wykłady
Dusza
ceremonie, konsultacje duchowe, uzdrawianie duchowe, koncerty gongów i mis
Świadomość
wykłady, artykuły, filmy rozwojowe, prezentacje, współpraca z ludźmi podobnie myślącymi, na rzecz rozwoju jak największej liczby osób.

Harmonica zaprasza cię również do internetowego sklepu Green Harmony, gdzie znajdziesz piękne i oczyszczone energetycznie kryształy, oryginalne kadzidła tybetańskie, zdrowotne poduszki z łuską gryczaną i wiele pięknych obrazów i figurek ręcznie robionych, które mogą ozdobić twój dom lub stać się prezentem z pozytywną energią.

Na stronie, którą Wam prezentuję, dowiecie się jak wpłynąć na poprawę swego samopoczucia i zdrowia, jak nauczyć się odprężać, odreagować stres, leczyć dolegliwości z nim związane, poznacie kilka nowych, mało znanych terapii (np w dziale Leczenie Raka).
Mam nadzieję, że nauczycie się inaczej spoglądać na świat i na siebie samych.
Myślę, że każdy z nas potrzebuje informacji, wiedzy, czasem pomocy, po to, by ulepszyć swoje życie, sprawić, by nabrało kolorów.
Proponuję m.in. różne formy zajęć ruchowych, i naturalne metody terapeutyczne: aromaterapię, terapię kolorem, dietetykę i terapię dźwiękiem.
Zapraszam również na wyjazdy i Warsztaty Rozwoju Osobistego organizowane kilka razy do roku.
Dla zainteresowanych tematyką Wegetarianizmu - proponuję Kącik Vege.

Wszystkiego Dobrego :)

 


Firma prowadząca/organizująca Warsztaty i Kursy: Izabela Paletko HARMONICA, jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.
Numer wpisu do rejestru instytucji szkoleniowych: 2.12/00218/2017
Wpis można sprawdzić w rejestrze instytucji szkoleniowych województwa małopolskiego - TUTAJ

Aby sprawdzić, czy możesz skorzystać z dofinansowania na Kurs Chi Kung z Funduszy Unijnych, skontaktuj się z lokalnym Urzędem Pracy, bądź instytucją zajmującą się podnoszeniem kwalifikacji zawodowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.