Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Maloka Staniątki - Gabinet Terapii HOLISTYCZNEJ

W terminie kwiecień - październik 2019 przerwa remontowo-techniczna Maloki Staniątki (gabinet terapii nieczynny).Zabiegi, terapie, konsultacje:

Konsultacje dietetyczno-uzdrawiające
(w/g Tradycyjne Medycyny Chińskiej, wzbogacone ziołolecznictwem i suplementacją)

Dietetyka chińska zwraca szczególną uwagę na zrozumieniu potrzeb własnego organizmu, odpowiednie dopasowanie menu oraz jego konsekwentne stosowanie. Dzięki nastawieniu na biowitalność pożywienia i na usunięciu z diety elementów, które nam szkodzą - otrzymujemy kompletne, pełnowartościowe i smaczne menu, którym możemy się wzmacniać, uzdrawiać, harmonizować i zwiększać swój potencjał energetyczny.
Ważne! Czasami, aby terapia była skuteczna, należy wprowadzić zmiany w życiu, dotyczące innych aspektów niż dieta (od suplementacji, po sprawy dotyczące snu, "higieny" życia, "higieny" mentalnej itp elementów).
więcej...
-------------


Masaże Misami (kutymi ręcznie w Nepalu)
Masaż misami nepalskimi to doświadczenie jedyne w swoim rodzaju. Intensywna fala dźwiękowa wydobywana poprzez uderzenie w misę, głęboko penetruje organizm i pole energetyczne człowieka.
W trakcie sesji komórki organizmu i cała struktura ciała poddawane są szczególnej wibracji, uwalniając nagromadzone napięcia, stres i niezwykle głęboko relaksując.
Po zabiegu organizm wraca do naturalnego stanu homeostazy, czyli specyficznego dla siebie stanu uporządkowania i harmonii, co sprzyja samouzdrawianiu.
więcej...
-------------

Technika Bowena (zabiegi)
Technika ta polega na delikatnym przemieszczaniu tkanek w określonych punktach ciała. Ruchy te wysyłają sygnały do wnętrza organizmu, przywołując stan naturalnie zrelaksowanej tkanki (który jest zapisany głęboko w pamięci naszych komórek - należy go tylko przywołać).
Pomiędzy kolejnymi partiami ruchów robi się krótkie przerwy, aby organizm miał możliwość zainicjować proces samoleczenia. Technika Bowena jest wskazana DLA KAŻDEGO. Może wspomóc uzdrawianie w prawie każdym przypadku, a u osób zdrowych - przywołać stan relaksu, odprężenia ciała i umysłu.
W moim osobistym odczuciu jest ona niczym gra na instrumencie - porusza pewnymi obszarami w ciele, niczym strunami, powodując poprzez wibracje poruszenia energii.
więcej...
-------------

Łagodna Bioenergetyka (zabiegi i terapia)
Metodę tę stworzyła Eva Reich, córka Wilhelma Reicha (naukowca zaangażowane w wiele projektów, m.in. odkrywcę i propagatora energii Orgonu).
Metoda ta pozwala odzyskać siły witalne, rozpoznać i przekształcić nieświadome systemy obronne i blokady, przepracować traumy, żałobę, trudne doświadczenia życiowe oraz zaburzenia rozwoju nawet z najwcześniejszych okresów życia. Jest wspaniałym sposobem na terapię dla dzieci i dorosłych pomagając w eliminacji dysfunkcji związanych z niepełnosprawnością, depresją, traumą, nerwicami i innymi chorobami).
Czym jest Łagodna Bioenergetyka? Jest to wiele technik terapeutycznych - od rozmowy, ustalenia mechanizmów mających negatywny wpływ na życia, poprzez delikatny Masaż Motyla, Balans Energetycznym, aż po odtworzenie bodźców i zapisów z okresu prenatalnego.
Łagodna Bioenergetyka to niezwykle głęboka, a zarazem skuteczna metoda pracy z energią, umysłem, emocjami, historią życia. Może przynieść głębokie przeobrażenia na każdym z tych poziomów - wymaga jednak gotowości na pełną otwartość i woli do spenetrowania trudnych obszarów własnej podświadomości. Terapeuta jest tu osoba wspierającą i towarzyszącą w tym procesie.

Zabieg Balansu skróconego trwa od 1,5-2 godzin. Balans pełny - 2-3 godzin. Jest to głębokie, silne narzędzie do pracy wewnętrznej i regulujące stan energii w całym organizmie. Sięga głęboko do ukrytych nierzadko tematów i traum, pomagając w ich uwolnieniu i przetransformowaniu.
Zabieg ten wymaga wstępnego przygotowania 1 lub 2 sesjami poprzedzającymi.

-------------


Terapia Metamorficzna (zabiegi)
Technika ta ma na celu głęboką transformację wewnętrzną. Wspomaga przemianę osobowości oraz realizację własnego potencjału.
W czasie zabiegu terapeuta delikatnie dotyka punktów na stopach, dłoniach i głowie, pobudzając przepływ energii życiowej pacjenta. Poprzez delikatny dotyk szczególnych punktów na stopach, zwanych w refleksologii punktami kręgosłupa, można wywołać wyraźne pozytywne zmiany u pacjentów.
Terapia Metamorficzna pracuje z okresem płodowym - pomaga usunąć zakodowane w okresie płodowym schematy, usuwa blokady. Dzięki temu pomaga uruchomić drzemiące w nas możliwości, zerwać z ograniczeniami i ominąć piętrzące się w życiu przeszkody.
więcej...
-------------

Indywidualne zestawy ćwiczeń
(dopasowane do sytuacji zdrowotnej, wspierające terapie i leczące dolegliwości)

Tematy zajęć:
- indywidualne zajęcia Chi Kung (ćwiczenia oddechowo-ruchowe, zwane często medytacją w ruchu);
- indywidualne zajęcia ogólnorozwojowe dla osób z dolegliwościami ciała, lub jako ćwiczenia wspierające uzdrawianie i sesje terapeutyczne (dla wszystkich, którzy tego potrzebują);
- indywidualne zajęcia ruchowo-relaksacyjne dla osób poważnie chorych (jako alternatywa lub uzupełnienie terapii manualnych - np dla osób z SM).

-------------

Zabiegi Reiki
Zabieg Reiki polega na przykładaniu dłoni do ciała i przekazaniu energii w miejsca, które tego potrzebują. W rezultacie dochodzi do uzdrowienia, transformacji, realizacji zamierzeń. Reiki wspiera naturalny proces samouzdrawiania.
W zabiegu Reiki dotyk zasilony Uniwersalną Energią uwalnia wszelkie blokady, oczyszcza ciało, zasilając je nową energią. Doskonale sprawdza się w zwalczaniu stresu, wycisza i uspokaja.
więcej...
-------------

Sesje/zabiegi Punkty Źródłowej Świadomości (Dotyk Światła)
Punkty Źródłowej Świadomości to Narzędzie Światła i Miłości  - jest to Dekoder, który usuwa programy i kody narzucane nam zarówno w tym wcieleniu, jak i w innych inkarnacjach. Uzdrawia przeszłe życia, pobudza pracę szyszynki, pomaga w osiągnięciu wyższych stanów świadomości, uzdrawia ciało.
Sam zabieg to bardzo przyjemny, relaksujący dotyk energetyczny, który został przekazany z Poziomu Światła i Miłości. Jego zadaniem jest uwolnienie od zastałych i ograniczających punktów widzenia, programów i schematów przez które przestaliśmy kreować życie jakiego zawsze pragnęliśmy. Dotyk Światła wpływa dosłownie na każdy aspekt naszego życia.

więcej...
-------------

Koncerty Gongów i Mis
Koncert Gongów i Mis jest niezwykłą “kąpielą” w wibracji o leczniczych właściwościach. Ta starożytna forma generowania głębokich, wielotonowych dźwięków działa na wszystkie poziomy człowieka, regulując ciało, umysł, duszę oraz harmonizując aurę.
Na poziomie fizycznym, dźwięki gongów i mis pomagają przy takich dolegliwościach, jak: napięciowe bóle głowy, migreny,  bolesne miesiączki, problemy z zatokami, nawracające infekcje, wszelkie problemy zdrowotne wywołane stresem, choroby stawów i kręgosłupa (często wywołane chronicznym napięciem), zaburzenia układu nerwowego (depresje, stany lękowe, nadpobudliwość, nerwice).
Na poziomie umysłu i duszy:
Dźwięki te głęboko relaksują, pogłębiają zrozumienie wszelkich zachodzących w nas procesów i przemian, harmonizują pracę obydwu półkul mózgowych. Jeśli popłyniemy za dźwiękiem, nie zagłębiając się w jego analizę (wyciszając umysł) - wejdziemy w stan głębokiej medytacji, otwierając się na niezwykłe wewnętrzne doświadczenia.

więcej...


Terapie i sesje wykonuje:

Izabela E. Paletko
Wiele lat praktyki ciała w połączeniu z rozwojem umysłu i ducha pozwoliło mi stworzyć bazę do nauczania ludzi o metodach wzrostu witalności, odzyskiwania wewnętrznej siły i wzmacniania organizmu oraz ducha.
Ponieważ pasjonuje mnie wiedza Wschodu i rdzennych kultur obu Ameryk, w tym szamanizm i uzdrawianie - ciągle rozwijam się w tym kierunku. Wszystkie metody, w których się szkoliłam i które poznaję nadal, stanowią kompletny i bogaty system diagnostyczno-uzdrawiający. Opiera się on głównie na filozofii i medycynie Wschodu i obu Ameryk, w połączeniu ze współczesnymi oraz starożytnymi metodami rozwoju osobowości oraz uzdrawiania ciała i umysłu.
Pracuje indywidualnie i grupowo, zajmując się wielozakresowym wzrostem i rozwojem ludzi, ich przebudzaniem, oczyszczaniem, aktywowaniem naturalnych darów oraz poszerzaniem ludzkiej świadomości.
Poza standardowym zakresem terapii manualnych, pracy z ciałem i umysłem, w indywidualnych przypadkach stosuję również dużo bardziej niekonwencjonalne metody (w tym uzdrawianie szamańskie, sesje jasnowidzenia i doradztwo duchowe).

Każdy człowiek jest inny, każdy przypadek wymaga odrębnego prowadzenia, nie ma żadnych standardów dla wszystkich. Często, aby dojść do źródła problemu, należy zagłębić się w strefy, które wydają się zupełnie nie powiązane z tym, co aktualnie dolega - a nierzadko, spotkać z nieznanym...
Każda choroba ciała i umysłu ma swoje źródło w "chorobie duszy", dlatego też uzdrawianie samego ciała jest tak niedoskonałe i rzadko przynosi zamierzony efekt uzdrowienia.
Istota ludzka to całość - ciało, umysł, Duch.
Nigdy nie oddzielaj się od różnych aspektów siebie, pozostań Jednością.


Miejsce sesji i zabiegów:

Maloka Staniątki
Staniątki 58, koło Niepołomic
(25 km od Krakowa; 12 km od Wieliczki)
www.maloka.pl/gabinet-terapii


Inwestycja:

Pierwsze spotkanie DIAGNOSTYCZNE - jest to konsultacja, w trakcie której omawiamy problemy oraz znajdujemy ich przyczyny. Dobieramy również formę terapii i ustalamy ewentualne dodatkowe zalecenia, które pogłębią terapię i będą wspierające w całym procesie.
Spotkanie z każdą osobą przebiega inaczej, czasem już na pierwszej sesji wykonywany jest wstępny zabieg, bądź ustalane są podstawowe zalecenia dietetyczne. Nie jest to jednak regułą - najważniejsze bowiem jest odkrycie pierwotnej przyczyny zaburzeń, czy dysharmonii, aby w sposób właściwy przeprowadzić dalszą terapię.

Kolejne spotkanie - w trakcie kolejnych sesji prowadzimy kontynuację rozpoczętej terapii (rozmowy, zalecenia, odkrywanie kolejnych warstw wymagających uzdrowienia, zabiegi lecznicze, regulacja diety, ćwiczenia itp).
W prostych przypadkach zdarza się, że wykonujemy tylko określony zabieg (krótkie spotkanie ok. 45 minut), bez przeprowadzania globalnej terapii (dotyczy to głównie zaleceń dietetycznych, zestawów ćwiczeń i sporadycznie Reiki, masażu misami lub Bowena).

Sesje online - są to spotkania online, przeprowadzane poprzez komunikator Skype, przeznaczone wyłącznie dla osób, które są w trakcie terapii, lub odbyły co najmniej jedną sesję (diagnostyczną). W zależności do sytuacji i przypadku, będą to np. dodatkowe zalecenia, odkrywanie kolejnych warstw wymagających uzdrowienia, przegląd i regulacja diety, wskazówki do ćwiczeń itp.
TERAPIA i ZABIEGI
osoby dorosłe (i dzieci powyżej 15 lat):
Terapia to ciąg spotkań, w których pracujemy nad kluczowymi tematami stanowiącymi przyczynę dolegliwości i  zaburzeń. W trakcie spotkań zarówno rozmawiamy, jak i opracowujemy dalszy ciąg wspólnej pracy i uzdrawiania określonych tematów.

Pierwsze spotkanie DIAGNOSTYCZNE - 130 zł

Kolejne spotkania:
1-1,5 godz. - 150 zł
2-2,5 godz. - 200 zł
3 godz. - 250 zł

Sesje online - ilość minut x 2 (czyli np. sesja 60 minut - 120 zł)
 

Dodatkowo (na życzenie klienta i jeśli okaże się to potrzebne):
- oczyszczanie energetyczne ciała i aury (minimum 2 godz.) - 350 zł
- sesje jasnowidzenia - 200-300 zł

-------------

Dzieci do 4 lat:
- zabiegi Bowena - 30 zł
- Łagodna Bioenergetyka: Masaż Motyla - 50 zł
- sesje Terapii Metamorficznej - 30 zł
- sesje Reiki - 30 zł

Dzieci 5-14 lat:
- zabiegi Bowena - 50 zł
- Łagodna Bioenergetyka: Masaż Motyla - 80 zł
- Łagodna Bioenergetyka: Balans skrócony - 70 zł
- sesje Terapii Metamorficznej - 50 zł
- sesje Reiki - 40 zł* Podane opłaty to kwoty NETTO. Dla osób, które chciałyby otrzymać fakturę - należy zgłosić ten fakt W DNIU ZAPISÓW (nie później niż 7 dni PRZED terminem spotkania).
 


Zapisy:
 
Zadzwoń lub napisz i umów się.
Istotne! W przypadku dużej ilości Klientów, możliwy dłuższy czas oczekiwania na terapię (na pierwsze spotkanie).
Ze względu na ograniczoną ilość czasu, preferuję kontakt mailowy (proszę cierpliwie oczekiwać na odpowiedź, ze względu na ogromną ilość pracy, może się ona opóźniać). Będę wdzięczna za wyrozumiałość :)


tel.
(poniedz.-piątek, godz. 10:30 - 16:30):
577 658 888

 
e-mail (podaj swoje dane i telefon oraz krótko opisz dolegliwości):
maloka.kontakt@gmail.com