Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 

Beata
Kajdańska

Moją drogę rozpoczęłam w 1988 roku kursem u prekursora krakowskiej radiestezji, nieżyjącego już inż. Kadłuczki. Potem, w 1993 roku trafiłam na wielkie błogosławieństwo - seminarium Reiki u Maksa Arteckiego. Z entuzjazmem zaliczyłam I i II stopień, a w 1998 roku zrobiłam stopień mistrzowski.
W międzyczasie pociągnęły mnie za sobą kamienie szlachetne i po seminarium pracy z energią minerałów, włączyłam je do praktyki Reiki.

Poszukując nadal swojej drogi odbyłam kilka podróży do Indii, spotkałam cudowne oświecone istoty, zgłębiałam Wedy i znalazłam swojego Mistrza... Podróże do Indii zaowocowały cyklem bajek
i rysunków dla dzieci i dorosłych, które niedługo ukażą się drukiem w wersji książkowej.

Dużą część mojej drogi przetańczyłam, medytując na zajęciach z Duchowych Tańców prowadzonych przez Nurię, Jyoti i Hayata oraz przepracowałam,
na zajęciach energetyki u Nurii.

W 2007 roku zderzyłam się z gongami. Fala uderzeniowa rzuciła mnie na zajęcia z masażu misami tybetańskimi do Wojtka Skabka i warsztaty gry na gongach u Tomka Czartoryskiego.
Od 2008 roku masuję misami i łączę to z terapią Reiki, gram też koncerty na gongach.
Prowadzę również Tańce Duchowe, uzdrawiające sesje osobiste i grupowe warsztaty rozwojowe.

Moje ostatnie odkrycia to Terapia Szczytowych Stanów Świadomości (WHH), praca z Energią Rekonektywną, Terapia Theta-Healing a także Access Conciousness i terapia Bars.
Od 2013 roku jestem certyfikowanym facilitatorem Bars.

Zapraszam wszystkich na sesje masażu misami
oraz koncerty gongów i mis!
Dla osób zainteresowanych Reiki - zapraszam na
seminaria I i II stopnia.
Polecam również gorąco
Warsztaty Poszerzające Świadomość "Access Consiouness".

Prowadzę również indywidualne sesje Theta Healing oraz sesje BARS.
 

Beata Kajdańska
Kontakt