Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Warsztaty "Ruch, Relaks, Dźwięk"


Warsztaty te powstały z myślą o wszystkich, którzy pragną wsparcia na swojej drodze rozwoju oraz życiowej przemiany, a także dla tych, którzy potrzebują doświadczyć głębokiego stanu relaksu przy pomocy energii ruchu i dźwięku.

Zajęcia składają się z III części:


Część I - RUCH
Łagodne, proste układy ruchowe, oparte na wschodnich metodach pracy z ciałem (joga, Chi Kung), w które wplecione są współczesne ćwiczenia terapeutyczne, usprawniające i zwiększające świadomość ciała.
Czas trwania:
40 minut

Część II - RELAKS
Głęboka relaksacja połączona z pozytywnymi wizualizacjami.
Uczestnicy leżą wygodnie na karimatach (warto mieć przy sobie ciepły koc) i podążają za prowadzoną w łagodny sposób relaksacją. W trakcie relaksu, włączony zostaje delikatny dźwięk mis, aby stopniowo wprowadzić uczestników w kolejną część warsztatów.

Czas trwania:
10 minut

Część III - DŹWIĘK
Koncert Gongów i Mis, który zanurzy uczestników we wszechprzenikającej energii dźwięku. Rozpoczyna się on od łagodnych dźwięków mis, przechodzi w głębokie i wibrujące dźwięki gongów i kończy się harmonijną muzyką dzwoneczków i mis.
Czas trwania: 40 minut

Jeśli pragniesz zregenerować siły psychiczne i fizyczne, zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem, uruchomić w sobie procesy samouzdrawiania oraz obudzić swoje zmysły i wyobraźnię płynąc wraz z magicznym dźwiękiem Gongów i Mis – zapraszamy!

Prowadzi:
Izabela E. Paletko

Kontakt:
tel.
796 871 888

e-mail:
bagua@op.pl

 

Warsztaty nie są przeznaczone dla osób, które:
 - posiadają rozrusznik serca
 - mają jakiekolwiek metalowe implanty w okolicy głowy lub kręgosłupa
 - chorują na epilepsję
 - dla kobiet w ciąży, zwłaszcza zagrożonej oraz wczesnej (do 3 miesiąca)

W górę^

   
Copyright by HARMONICA
Created by
Izabela E. Paletko

tel. 796 871 888
harmonica.centrum@wp.pl