Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Sklep internetowy Green Harmony

Zapraszam do Green Harmony - Rozwojowego Sklepu Internetowego!

Znajdziesz tu materiały pomocne zarówno w treningu, rozwoju jak i sprzyjające zdrowiu.

Znajdź nas na Facebooku
Green Harmony - Rozwojowy Sklep Internetowy
 


Polecane szczególnie:

Kryształ  górski
, kwarc różowy i ametyst
(naturalne i szlifowane w piękne wyroby) - czyste energetycznie minerały z Brazylii;
Misy grające, kute ręcznie w Nepalu - wysokiej klasy, o pięknym, wielotonowym dźwięku, wytwarzane ręcznie według starożytnych procedur i ze stopu wielu metali (w tym złota i srebra);
Książki dla twojego zdrowia i rozwoju (dietetyka, terapie, prosperita, karty anielskie, Anastazja)
Kadzidła Tybetańskie - oryginalne, wykonane ręcznie przez mnichów tybetańskich, z naturalnych składników dostępnych w Himalajach.
Odpromienniki Orgonitowe - urządzenia produkowane przez Green Harmony, witalizujace, harmonizujące i neutralizujące szkodliwe promieniowanie.

Wszystkie produkty, które sprzedajemy w sklepie, są starannie dobierane według jakości i wartości energetycznej. Większość artykułów jest ręcznie robiona, a producenci pozostałych, dbają o nie łamanie zasad etyki i uczciwej konkurencji.

Ideą sklepu Green Harmony jest promowanie ekologii, zdrowego trybu życia i głębokiej świadomości, dlatego też staramy się, aby każdy z produktów był "czysty energetycznie", czyli przekazywał swojemu nabywcy wyłącznie pozytywną energię :)