Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Płyty Prawdy

Płyty Prawdy

Na forum prawdy o świecie prawda2.info powstała inicjatywa
o nazwie płyty prawdy, w skrócie polega ona na nagrywaniu
i rozpowszechnianiu zebranych wnikliwie materiałów filmowych
i publikacji, które są pomijane i nieporuszane przez media głównego nurtu z dziedziny zdrowia, systemu walutowego
i politycznego.

Jak wszyscy wiedzą to media wychowują dzisiejszy świat, to co jest w nich pomijane odbija się w postaci powszechnej niewiedzy na dany temat. Uważamy, że informacje, którymi chcemy się podzielić z resztą społeczeństwa, są zbyt ważne, aby wiedziała
o nich tylko garstka osób. Za pomocą tej akcji pragniemy dotrzeć do każdego kto ma otwarty na wiedzę umysł, a przede wszystkim do dojrzałych (psychicznie) osób, które są wstanie obiektywnie podejść do tematu, a nie miały do tej pory okazji skonfrontować się z tego typu informacjami.

Za pomocą tej akcji nie chcemy nikogo do niczego przekonywać, ani tym bardziej zmuszać, zależy nam jedynie na tym aby tego typu informacje dotarły do wielu odbiorców, tak aby każdy mógł je własnoręcznie przeanalizować i wypracować własne zdanie na zawarte na płytach tematy.

Jednocześnie jesteśmy przerażeni spadającym poziomem wiedzy wśród młodych ludzi, pomimo tego
iż coraz to więcej młodych osób zaczyna uczęszczać na studia, ich poziom i jakość prowadzonej nauki znacznie się obniżył. Rezultatem tego jest nauka dla zdobywania papieru u studentów oraz nauczanie dla profitu u wykładowców, wiedza zeszła na 2-gi tor.

Ludzie przestali zadawać pytania skupiając się na skutkach, a nie przyczynach chcemy odwrócić ten negatywny proces. Gwarantujemy, że filmy zaprezentowane na tych płytach nie będą zmarnowanym czasem. W materiałach postaraliśmy się umieścić min. odpowiedzi na takie pytania jak: w jaki sposób powstaje pieniądz i dlaczego mamy obecnie kryzys ekonomiczno-gospodarczy, dlaczego na świecie oraz w kraju stale rośnie liczba zachorowań, dlaczego obecna polityka polega na prowadzeniu strategii centralizacji, o co chodzi w akcjach stabilizacyjnych w Iraku i Afganistanie oraz wyjaśnić takie terminy jak GMO, NWO, Codex Alimentarius, Monsato, FED, RFID, Inside Job, Bilderberg etc.

Sprawy zaprezentowane w materiale nie są rzeczami wyssanymi z palca, wszelkie zawarte na nośniku informacje układają się w logiczną całość i są udokumentowane, postaraliśmy się zaprezentować zgromadzony materiał w jak najczytelniejszej formie dla odbiorcy.

Celem akcji jest dotarcie do jak największej liczby osób, także tych nie posiadających dostępu
do internetu, aby przedstawić im informacje o których zapewne nigdy by nie usłyszeli z innych źródeł
jak media głównego nurtu. Dlatego też cały zawarty na nośniku materiał kodowany jest w formacie pozwalającym na odtworzenie go na każdym odtwarzaczu DVD z obsługą DivX.

Na przygotowanych obrazach płyt została także umieszczona informacja o tym, że jeżeli dana osoba uważa materiał ten za godny polecenia to może zrobić jego kopie i przekazać go dalej nagrywając kolejną płytę. W ten sposób wykorzystując efekt domino, materiał może dotrzeć do wielu odbiorców, nawet tych niekorzystających w ogóle z dobrodziejstw internetu.

Jeżeli zastanawiasz się, czy inni powinni zobaczyć ten materiał, obejrzyj go najpierw sam, być może dowiesz się z niego wielu ciekawych i zaskakujących spraw, które przemilczały mainstreamowe media.

Zapraszamy do materiału, który rzuca nowe światło na system społeczny w jakim żyjemy.

Przyłącz się do akcji, nagraj swoje kopie płyt i rozpowszechniaj je w swojej okolicy. Płyty możesz podarować swoim bliskim, przechodnią bądź anonimowo pozostawić je w publicznej bibliotece, uczelni lub powrzucać do skrzynek na listy tak samo jak robią to kolporterzy.

 

PŁYTY DO POBRANIA

Płyta o ogólnym temacie obecnego systemu społecznego:
http://simpletorrent.pl/torrent/100125/plyta-prawdy-disc-of-truth-filmy-dokumentalne-pl-lang-divx/

Płyta na temat GMO, żywności i medycyny:
http://simpletorrent.pl/torrent/100141/plyta-prawdy-o-zywnosci-medycynie-i-zdrowiu-filmy-dokumentalne-pl-lang-divx/

Jak pobrać pliki z sieci torrent? Dowiesz się TUTAJ

Autor:  Piesek
Przygotowanie płyt: 
prawda2.info

W górę^