Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Oznaki zmiany gęstości naszej planety

Artykuły, Informacje 
 
 

Oznaki zmiany gęstości naszej planety

Przyspieszenie przejawiania się niszczących efektów negatywnych emocji wynikających ze zła, nienawiści, chciwości, strachu itd.
Pojawianie się nowych symptomów bólów i chorób, których do tej pory nie było.
Gwałtowne zwiększenie śmiertelności wśród ludzi.
Zwiększenie liczby śmiertelnych narodzin, jak też narodzin dzieci z wadami i chorobami wrodzonymi.
Wzrost inwalidztwa.
Krach wszystkich planów tworzonych obecną trójwymiarową realnością.
Przyśpieszenie poczucia czasu.
Częste trzęsienia ziemi i inne kataklizmy na Ziemi.
Przyśpieszony rozwój zwierząt i roślin.
Zwiększenie prędkości płynięcia rzek, zwiększenie objętości wody na planecie.
Gwałtowne kataklizmy w życiu powszechnym takie jak opady śniegu, ulewy, powodzie itd.
Brak stabilności temperatury, znaczne wahania temperatur, zmiany klimatu w ciągu roku.

Czas logiki odchodzi bezpowrotnie. Teraz należy nauczyć się przyjmować każde zdarzenie, nawet, jeżeli nie odpowiada ono naszemu logicznemu myśleniu i pojmowaniu. To wszystko jeszcze raz potwierdza rozpoczęcie wchodzenia ziemi w IV gęstość!

Jak będzie wyglądało przejście w IV gęstość?

Podwyższenie świadomości, jakie ma teraz miejsce, będzie dominowało w tym okresie. Chodzi
o świadomość bycia świetlista osobą, czyli odpowiedzi na pytania: skąd? po co? i dokąd zmierzamy? Otworzą się nowe horyzonty. Jesteście Światłem. Poczynania ludzi zmierzają w kierunku zakończenia długów karmicznych. Planety również przygotowują się do tego. Ciała wysubtelniane będą dalej przechodziły mutację komórek i zmianę DNA, która jest obecnie nieunikniona. Początek tego już ma miejsce. Człowiek zmieni formę tzn. mózg zacznie inaczej funkcjonować.

Otwarte zostaną nowe możliwości przed człowiekiem, który dzielić będzie się wszystkim, co będzie posiadał. Rozszerzy się rozumowanie, a inteligencja będzie rozumiana jako wiedza wewnętrzna. Ludzie będą promieniować najjaśniejsza formą światła w jego skali poznawania.

Będziecie kochać bez cierpienia i powracania w żywota ziemskie. Skala przeżyć wzrośnie, wzrosną doznania, a odbiór zmysłów przejdzie wszelkie pojęcie. Człowiek będzie w pełni świadomy siebie, wszystkich struktur tworzących świat i Wszechświat. Porozumie się też na większą skalę z Istotami
z innych cywilizacji i Poziomów Ducha. Odpowie sobie na wiele pytań, na które szukał odpowiedzi całe życie. W tym procesie czas nie będzie odgrywał żadnej roli. Będziecie tworzyć własną rzeczywistość natychmiast, z czystych pasm energii, z której powstał i jest skonstruowany Wszechświat. Będziecie kierować się miłością do wszystkiego.

Powstaną nowe połączenie neuronów w mózgu i człowiek stanie się pełnowartościową istota, taką, jaką został stworzony na samym początku.

Nastanie równowaga dobra i zła, minusa i plusa i w tym czasie polaryzacja przestanie mieć miejsce, przestanie istnieć. Nastanie równowaga. Nastąpi wyrównanie Poziomów we Wszechświecie. Wszystkie Galaktyki na to pracują, aby doszło do tego pojednania, zrównoważenia sił – wysublimowanie. Światłość nastanie. Zwierzęta również przejdą w ten wymiar, ale nie będą wykazywały żadnej agresji i będą żyły w sublimacji z reszta istot żyjących.

Powinniście pracować nadal nad sobą, bo tak naprawdę tylko wtedy możecie wznosić się i kształtować swego ducha, ducha prawdy i wiedzy. Staniecie się nieprzeciętni i w Was już na stałe zamieszka Królestwo Boże, które tym samym objawi się fizycznie na Ziemi.

Ziemia będzie uświęcona, żywa, żyjąca i oczyszczona ze wszystkich myślokształtów jej ciążących. Grawitacja też ulegnie zmianie i przyciąganie się zmieni. Stanie się bardziej eteryczna niż fizyczna,
o wyostrzonych kolorach. Szyszynka i przysadka rozrosną się, otrzymując więcej światła, wpadną
 w rezonans tworząc niesłyszalny dźwięk, pierwotny dźwięk OM, z którego powstało światło. Człowiek doświadczy Boga, a Bóg zamieszka w świątyni uświęconej.

Odżywiajcie się myślami czystymi, odczuwajcie i oddychajcie Światłem. Ono jest nieskończone, sprawdzone i pełne.

fragmenty z www.rrr.com.pl