Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Karty Illuminati

Artykuły, Informacje 
 
 

Karty Illuminati

W 1996r. Steven Jackson stworzył grę planszową, którą nazwał po prostu "Illuminati". Wcześniejsze wersje tej gry stworzył w latach 80-tych. W grze używa się zestawu kart ukazujących ataki terrorystyczne, epidemie, sztucznie stworzone choroby, redukcję populacji, itp. Celem jest mobilizacja zasobów, by stworzyć wojny, rewolty, ataki terrorystyczne, wpływać na umysły publiki, obalać rządy etc.

Niedługo po wydaniu gry, w siedzibie SJ Games został urządzony przez Secret Service nalot. wkrótce potem, także na dom Stevena. Został on oskarżony o przestępstwa komputerowe, których nigdy nie popełnił i nigdy ich nie udowodniono. Zarekwirowano sporo komputerów, dokumentów, prywatnych zapisków dotyczących procesu tworzenia tej gry.Karty noszące nazwy "Terrorist Nuke" (terrorystyczny atak nuklearny), "Pentagon" i "New York" wyglądają niemal dokładnie jak to, co widzieliśmy na ekranach naszych telewizorów po atakach we wrześniu 2001.
 

Ludzie, prawdopodobnie sterujący zza kulis całą gospodarką i polityką świata - Iluminaci - mają obsesję numerów, numerologii, okultystycznych symboli i, będąc nadętymi w swojej "wyższości" w stosunku
do nas, uwielbiają się przechwalać swoimi dokonaniami. To mogłoby być nieco zabawne, gdyby nie fakt, że ci ludzie są po prostu niebezpieczni.
Można znaleźć wiele odnośników w prasie, literaturze i kinematografii, gdzie znajdziecie Iluminatów przechwalających się, co zamierzają zrobić, lub czego właśnie dokonali. Używają do tego często ezoterycznego języka, który może być zrozumiany jedynie przez kogoś, kto został w nim wyszkolony,
lub jest po prostu świadom jego istnienia i jest w stanie wychwycić fragmenty tego przekazu.

Plany iluminatów są wykonywane przez tzw. "użytecznych idiotów" (jak Lenin określił naiwnych ludzi, którzy prawdziwie wierzyli, że socjalizm i komunizm to najlepsza rzecz pod słońcem) oraz przez ludzi dedykowanych sprawie Nowego Światowego Porządku (NWO - New World Order).

Musimy pamiętać, że ci ludzie są napędzani megalomanią, a ich EGO jest bardzo rozdęte. Znacie zapewne powiedzenie, że jeśli ktoś chce złapać przestępcę, to musi myśleć jak przestępca. Możecie zyskać pewne zrozumienie, jak ci ludzie rozumują, po przeczytaniu choćby kilku cytatów z wypowiedzi, przemówień i literatury globalistów.
Ci ludzie przechwalają się jeden przed drugim, dają znać "swoim", że dokonali czegoś "wspaniałego",
a równocześnie usiłują wykazać, jakimi my jesteśmy idiotami, skoro dajemy się tak wodzić za nos, okłamywać na każdym kroku i oddawać im nasze ciężko zarobione pieniądze, by ich następnie użyto przeciwko nam. Sam fakt, że nie tylko ciągle używamy ich pieniędzy (bezwartościowego papieru, plastiku i cyfr, które można dzielić i mnożyć do woli, zamiast złota, srebra i wymiany towarami),
ale mało nas to obchodzi i rzadko w ogóle o tym myślimy, świadczy, że nie potrafimy się wygrzebać
z sieci ich kłamstw, a nasze umysły znajdują się pod kontrolą elity.


Wydarzenia opisane na kartach, które zaistniały

Kolejne karty w grze Stevena Jacksona, to "Oil Storm" (odwołanie do wycieku ropy), "Tornado" (huragan Katrina?) i "Epidemic" (pandemia ptasiej grypy)!
 


Nowe odkrycia naukowe, medyczne przekręty, depopulacja z wykorzystaniem nauki: "Clone" (plotki
o sklonowaniu człowieka), "Fiendish Fluoridators" (fluoryzacja wody pitnej, pasty z fluorem), "Drug Companies" (farmaceutyczne kartele zatruwające chemią miliony ludzi na świecie).


Można znaleźć wiele artykułów i odnośników do technologii modyfikacji pogody i zjawisk, które do końca XIX w należały jedynie do domeny zjawisk naturalnych. Nasz problem polega na tym, że - nie mając stuprocentowej pewności o pochodzeniu danego fenomenu, lub wystarczającej wiedzy na ten temat - nie potrafimy odróżnić zjawisk naturalnych od sztucznie wywołanych. Ktoś mający wiedzę z meteorologii i innych dziedzinach. może wysnuć pewne wnioski na temat danego zjawiska atmosferycznego - mając wystarczająco dużo informacji na ten temat - i ocenić prawdopodobieństwo jego naturalnego zaistnienia, lub jego stopień naturalności.

Scott Stevens (który już jako 13-latek przekazywał raport na temat pogody dla lokalnych stacji telewizyjnych w jego rejonie) ma strony poświęcone zagadnieniom związanym z modyfikacją pogody
i obserwacją zjawisk atmosferycznych. Na jego stronach możecie znaleźć wiele fotografii, zdjęć satelitarnych i pewną ilość krótkich wideo, które ukazują zjawiska wykraczające poza naturalne procesy atmosferyczne.

Mamy też ciągle rosnącą liczbę filmów dokumentalnych ilustrujących technologie, które znalazły swoje teoretyczne i częściowo praktyczne podłoże w pracach badaczy i naukowców z Europy i USA (Faraday, Tesla, et al) w XIX w. i wcześniej. Filmy dokumentalne wydane przez Frontline, Discovery, czy BBC
to tylko kilka przykładów z ostatnich lat. Należy o tym wspomnieć, ponieważ ta informacja staje się coraz bardziej publiczną domeną i coraz trudniej jest ją odrzucić jako sferę fantazji.
Dzisiaj można znaleźć tego typu technologie w komercjalnym użyciu (w odróżnieniu od nieśmiałych eksperymentów). Firmy w Rosji, USA, Indiach i innych krajach twierdzą, że posiadają możliwości wpływania na pogodę.

Poniżej karty, które o tym opowiadają: "International Weather Organization" (naukowcy w zmowie z rządem światomy: sterowanie pogodą, chemtrails, HAARP), "Weather Satellite" (geoinżynieria), "Orbital Mind Control Lasers" (HAARP jako system kontroli umysłów).
 


Jeśli w danej chwili weźmiemy pod uwagę tylko jedną kartę z tej gry - poza kontekstem pozostałych kart oraz obecnych zjawisk, wydarzeń i trendów - to będzie to zapewne bez jakiegokolwiek znaczenia, czy wymowy. Spójrzmy jednak na całość i będziemy mieli bardziej spójny obraz "gry".
Czyżbyśmy więc byli pionkami na szachownicy? Może tak jak to miał na myśli Zbigniew Brzezinski (były doradca prezydenta USA i członek CFR) pisząc w 1997 roku książkę "Wielka Szachownica: Nadrzędność Ameryki i Jej Geostrategicznych Imperatywów".

Zgadnijcie, jakie inne karty znajdują się w tym zestawie? Co powiecie na "Przepisywanie Historii", "Redukcję Populacji", "Centrum Kontroli Chorób" (amerykański departament zajmujący się w dużej mierze chorobami zakaźnymi, ang. skrót CDC), "Epidemia", itp.
Steven Jackson stworzył również inną grę, o nazwie "Pranie Mózgu [przez] Iluminatów". Myśl przewodnią tej gry można wyrazić w ten sposób: "teraz, kiedy już podbiliście świat, możecie się zabawiać podatnymi umysłami miliardów ludzi..."

Jest w tym coś niepokojącego, kiedy spojrzymy na niektóre z kart w perspektywie wydarzeń ostatnich lat. Chciałoby się zapytać, która karta zostanie teraz użyta...

Angielskojęzyczna strona z interpretacją niektórych kart Illuminati: http://thetruthandlight.wordpress.com/category/illuminati/

Galeria całej talii kart:
http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game

 
 
 


Karty obecnie rozgrywane

Kontrola ludzkości poprzez media, globalna manipulacja oraz planowana i realizowana cenzura Internetu: "Big Media", "Go, Lemmings, Go", "Censorship".


Trzęsienie ziemi w Japonii, fala tsunami, zniszczenie Tokio, awaria elektrowni atomowej, zagrożenie planety promieniowaniem: "Earthquake", "Earthquake Projector" (trzęsienie ziemi sztucznie wykreowane?), "Combined Disasters" (zestawienie kilku tragicznych wydarzeń, które  niszczą Tokio
i destabilizują Japonię), "Tidal Wave", "Nucear Accident", "Atomic Monster" (energia atomowa wymyka się spod kontroli).

 
 


Demonstracje, protesty, przebudzenie ludzi: "Revolution" (początek protestów 2011 - kraje arabskie), "Power to the People" (globalne ruszenie mas ludzkich - setki protestów na całym świecie), "March on Washington" (protesty w USA, wielka demonstracja w Londynie, marzec 2011, a może zapowiedź rebelii w USA?).

 


Co nas czeka - możliwe scenariusze

Negatywne: "Tax Reform" (ostre reformy podatków, podwyżki itp), "Energy Crisis" (sterowanie dostawami paliwa, zawyżanie cen), "Population Reduction", "Meteor Strike" (czyżby kometa Elenin?), "World War Three" (bez komentarza...).
Pozytywne: "Xanadu" (a może jednak przejście do 4 i 5 gęstości lub transformacja świadomości na globalną skalę?)
Obce cywilizacje: "Moonbase" (może "nowe", manipulowane odkrycia na księżycu - obca cywilizacja), "The Frog God" (rozwinięcie tematu kosmicznych "odkryć" - obce istoty jako nasi Bogowie? może
w połączeniu z inną kartą: "Historia pisana na nowo"), "Yacatisma" (inwazja kosmitów).

 

Opracowała Indi. Źródła:
http://newworldorder.com.pl
http://poznajprawde.xtreemhost.com

http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game