Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Audycja w Radiu KonteStacja - Teoria Chaosu, pt.
”Jak kontrolować pogodę i jej zanieczyszczenia”

Artykuły, Informacje 
 
 

Audycja w Radiu KonteStacja - Teoria Chaosu, pt.
”Jak kontrolować pogodę i jej zanieczyszczenia”

Jak kontrolować pogodę za mniej niż 1000zł? Można? Można! Ale najpierw posłuchaj tej audycji, aby nie błądzić.
W tym odcinku rozmawialiśmy z praktykiem w tej kwestii (Indi), pomimo, że wzbraniała się, że pogody nie kontroluje, a tylko rozprasza smugi (chmury) chemiczne, jednak coś okiem da się zauważyć nad jej domem!
I tak też było w audycji, w której nie mówiliśmy o cudach, jak wywoływanie zórz polarnych, trzęsień ziemi, erupcji wulkanów, tsunami, czy raczej hamowaniu tego typu nagłych zjawisk, a jedynie rozpraszaniu chmur.
Mówiliśmy także o urządzeniach typu działa orgonowe (cloudbuster, chembuster) i orgonity, jak HHG, czy towerbuster. A nawet o spisku, który otacza nas z 2 stron: nauki i władzy.

Audycja do pobrania TUTAJ

http://live.teoriachaosu.com


Więcej ciekawych wywiadów w audycji Teoria Chaosu - w każdy piątek, po 24:00 w Radiu KonteStacja: http://teoriachaosu.com.pl/

Audycja jest w temacie wszelakich, szeroko-pojętych teoriach spiskowych, głównie koncentruje się na: UFO i Free Energy. Ciekawi goście, zaskakujące tematy oraz możliwość dzwonienia i porozmawiania
na żywo podczas audycji (także z telefonów stacjonarnych i komórek!)
.
Zapraszamy!