Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Szczepionki HPV - szokująca informacja

Artykuły, Informacje 
 
 

Szczepionki HPV - szokująca informacja

Francuscy lekarze żądają wycofania szczepionek HPV z użycia we Francji i Europie, argumentując,
że jest ona nieskuteczna w zapobieganiu rakowi szyjki macicy, raczej działa rakotwórczo, jest przy tym silnie toksyczna i zabójcza.
Ich niezależne obserwacje pokrywają się z amerykańskimi danymi w bazie VAERS, które podaje,
że w USA zgłoszono 108 zgonów po tych szczepionkach, co znaczy, że mogło ich być do 10 do 100 razy więcej.
Jeśli zostanie ona wycofana w Europie Zachodniej można oczekiwać, że producenci będą jeszcze bardziej agresywnie wymuszać szczepienia HPV w krajach Europy Wschodniej i innych biedniejszych krajach. Już dziś usilnie promuje się stosowanie tych szczepionek także u chłopców, choć nie mają oni macic, ale zarobić na nich można.

Polska ze swym totalitarnym systemem przymusowych szczepień jest idealnym poligonem doświadczalnym i źródłem zysków dla karteli farmaceutycznych. Ich ofiarami są niestety bezbronne dzieci.

Tabela prezentuje powikłania po szczepionkach HPV zgłoszone do VAERS w USA (liczby zgłoszone stanowią od 1 do 10% wszystkich prawdopodobnych przypadków, więc powinny być pomnożone przez 10 lub 100).

(po kliknięciu - większy rozmiar)

Z danych tych widać, że podstępnie szczepi się tymi szczepionkami także niemowlęta i dzieci do
5 r życia, choć oficjalnie są one przeznaczone dla nastolatek.
Firma Merck (producent szczepionki HPV, Gardasil/Silgard) kilka lat temu wycofała z użycia swój lek przeciwzapalny Vioxx, po tym kiedy zabił on kilkadziesiąt tysięcy osób, choć wiedziała o toksyczności tego preparatu od początku jego wprowadzania. Ile dzieci musi zabić lub trwale okaleczyć Gardasil,
żeby został wycofany z rynku?
http://monitorpolski.wordpress.com