Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
NA PEWNO nie jesteśmy sami...

Artykuły, Informacje 
 
 

NA PEWNO nie jesteśmy sami...

Temat UFO jest niezwykle kontrowersyjny. Większość z nas reaguje na niego kpiącym uśmiechem, wzruszeniem ramion lub po prostu go ignoruje. Jednak, jak niewiele innych niezwykłych tematów, ten jeden jest ogromnie bogaty w różnorakie materiały dowodowe; znajdziemy tu tysiące filmów, zdjęć, opowieści naocznych świadków, historie i podania sięgające nawet setek lat wstecz. W wielu przypadkach, poważne ośrodki badawcze zbierają mocno intrygujące i niewytłumaczalne materiały, które mówią o jednym: nie jesteśmy sami we wszechświecie.
To, czy wierzymy tym dowodom, czy jesteśmy skłonni otworzyć się na możliwość zaakceptowania faktów, czy też nadal będziemy wzruszać ramionami - to już indywidualna sprawa każdego z nas.
Niemniej, wierzę, że sama otwartość umysłu i chęć poznania prawdy jest już krokiem milowym na drodze naszego rozwoju.

Znajdziecie tu link do artykułu o prezentacji materiałów filmowych na jednym z Międzynarodowych Kongresów poświęconych zjawisku UFO, który odbył się w USA. Na końcu artykułu znajdziecie film
z pełną prezentacją /niestety w języku angielskim/, która według mnie, mocno poszerza nasze horyzonty...

Zarezerwujcie sobie 1,5 godziny na obejrzenie tego niezwykłego filmu, szczególnie gorąco polecam końcówkę! Zobaczycie tu slajdy z najpiękniejszymi i najbardziej skomplikowanymi kręgami w zbożu, interpretację ich znaczenia oraz, jako przepyszny deser, wzruszający filmik na zakończenie.

Naprawdę polecam!! Indi

Link do filmu
TUTAJ