Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Nauka
Filmy rozwojowe

Filmy Rozwojowe
Prawda o Świecie
Zdrowie
Nauka
Idea VEGE - ekologia, humanitaryzm, zdrowie, prawda
Twój Rozwój
Afirmacje, Medytacje, Relaks
 
 

Kod Piramid: Pas Pokoju    NOWOŚĆ!
W Egipcie jest o wiele więcej piramid niż sądzimy - główne z nich tworzą Pas Pokoju, rozmieszczony wzdłuż Nilu. Film podaje wiele ciekawych informacji na temat egipskich piramid oraz nieoficjalne wyjaśnienie ich budowy i przeznaczenia.
Film z polskimi napisami /każda część ok. 10 minut/

Masaru Emoto - Wieści z Wody     NOWOŚĆ!
Film o niesamowitym odkryciu, którego dokonał japoński naukowiec Masaru Emoto.
Udowodnił bowiem naukowo, iż woda może magazynować nie tylko informacje, ale również uczucia
i stany świadomości. Jej struktura krystaliczna zmienia się pod wpływem otoczenia, wypowiadanych słów, a nawet myśli! Negatywne myśli powodują, iż powstaje niemiły dla oka kryształ lub nie pojawia się wcale. Pozytywne myśli powodują pojawienie się pięknego kryształu. Warto zobaczyć!

Film z polskimi napisami /każda część ok. 10 minut/
 
THUNDERBOLTS OF THE GODS
"Pioruny Bogów"
Współczesne odkrycia naukowe wyjaśniające strukturę naszego świata oraz Wszechświata. Plazma jako główny nośnik życia, świadomości, energii, materii. Materiał dla każdego, kto poszukuje odpowiedzi
na podstawowe pytania o naturę wszechrzeczy.
Film z polskimi napisami /ok. 63 minuty/
 
GIANT of INDIA
Księga Rodzaju mówi: „A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. Synowie Boga widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały.
[…] A w owych czasach byli na ziemi olbrzymi; a także póżniej, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach.
Dźwięk i obraz /ok. 4,5 minuty/