Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Twój Rozwój
Filmy rozwojowe

Filmy Rozwojowe
Prawda o Świecie
Zdrowie
Nauka
Idea VEGE - ekologia, humanitaryzm, zdrowie, prawda
Twój Rozwój
Afirmacje, Medytacje, Relaks
 
 

Czy to już Koniec Naszej Ewolucji?   NOWOŚĆ!
Wielki świat widziany przez Wielkich ludzi: David Icke, Bill Hicks, Alex Jones, George Carlin, Len Horowitz, Peter Joseph.
Film z polskimi napisami /ok. 10 min./

Gregg Braden - informacje o Kalendarzu Majów i roku 2012
    CZĘŚĆ I
    CZĘŚĆ II

Film angielski z polskim lektorem /każda część 5-6 minut/

ŻYCIE PO ŻYCIU
Nakręcony na podstawie sławnej książki Raymonda Moody - "Życie po życiu". Film w bardzo obrazowy sposób przedstawia ideę kontynuacji życia naszej świadomości po śmierci ciała fizycznego. Opisane są autentyczne relacje kilku osób, które Moody zebrał podczas swojej wieloletniej lekarskiej praktyki.
Film angielski z polskim lektorem /ok. 50 minut/

"KUNDALINI AWAKENING"
"Obudzenie Kundalini"

Przepiękny film obrazowo opowiadający o strukturze energetycznej człowieka, opisujący wszystkie czakramy i pokazujący kierunek naszego rozwoju.
Film w języku angielskim /ok. 30 minut/

"SACRED MIRRORS" - Alex Grey
"Święte Lustra"

Krótki wywiad, w którym Alex Grey /jeden z mistycznych artystów naszych czasów/ opowiada o swojej twórczości, o wizjach, które go prowadzą i dzięki którym tworzy. Przy okazji możemy zobaczyć kilka
z jego pięknych obrazów i projektów.
Film w języku angielskim /ale używa bardzo prostych słów :) /

WingMakers - prezentacja
Jeżeli nie poznaliście jeszcze tematu WingMakers, to prezentacja na ich stronie w skrócie przedstawia całą ideę.
Prezentacja /w języku polskim/ jest do ściągnięcia w dolnej części tekstu.

 

Warto obejrzeć
(poszukaj, znajdź źródła, żyj aktywnie)

1. SECRET
Lekko sfabularyzowany film dokumentalny, który głośno, otwarcie i w sposób zupełnie oczywisty oświadcza Ci: Ty i TYLKO TY kreujesz swoją rzeczywistość, poprzez myślenie, mówienie i emocje. Jeżeli uzyskasz tego świadomość - uzyskasz pełną kontrolę nad swoim życiem.
Film nakręcony przez grupę naukowców /głównie fizyków kwantowych, myślicieli, pisarzy i filozofów współczesnego świata. Tak naprawdę - jeśli chcesz postąpić krok do przodu w swoim rozwoju - koniecznie obejrzyj ten film. Jest również dostępna książka "Sekret".


2. WHAT THE BLEEP DO WE KNOW?
Kontynuacja filmu "Secret" - więcej danych, jeszcze cenniejsze informacje, wyraźna i naukowa analiza wpływu emocji na nasze życie.

3. WHAT THE BLEEP DOWN THE RABBIT WHOLE?
III część serii Secret /według mnie - najlepsza/ - po prostu rozwinięcie i podsumowanie tematu.

4. ROZMOWY Z BOGIEM
Film, który powstał dzięki popularności niezwykłej książki Neala Donalda Walscha - "Rozmowy z Bogiem". Książka stała się bestselerem na skalę światową, obalając w gruzy nasze dotychczasowe postrzeganie rzeczywistości. Film opowiada historię życia autora i pokazuje jak przemieniała się jego świadomość.

5. INDIGO
Historia jednego z wielu tzw dzieci indygo - dojrzałych ponad swój wiek, uzdolnionych paranormalnie, świadomych naszej jedności z Universum, nie do końca przystosowanych do realiów naszej materialistycznej cywilizacji. Przyjmuje się, że dzieci indygo zaczęły się rodzić w latach '70

W górę^