Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Zdrowie
Filmy rozwojowe

Filmy Rozwojowe
Prawda o Świecie
Zdrowie
Nauka
Idea VEGE - ekologia, humanitaryzm, zdrowie, prawda
Twój Rozwój
Afirmacje, Medytacje, Relaks
 
 

Żyj Świadomie - Cztery Zasady Zdrowego Życia
Film w języku polskim /ok. 2 minut/

GMO fakty i mity. Prof. Tadeusz Żarski odpowiada na pytania
GMO Fakty i mity. Czy genetycznie modyfikowane organizmy stanowią zagrożenie dla zdrowia? Dlaczego kraje europejskie takie jak: Niemcy, Francja, Włochy, Grecja, Irlandia, Węgry wprowadziły zakaz na uprawy GMO ? Czy rozwój produkcji żywności GMO pomaga krajom rozwijającym się? Czy GMO stanowi zagrożenie dla przyrody? Czy to prawda że uprawy GMO wymagają mniejszej ilości pestycydów?
Czy możliwe są uprawy GMO i uprawy ekologicznej żywności obok siebie?
Film w języku polskim /każda część ok. 9 minut/

Świński Patent Monsanto
Przedstawiamy korporację Monsanto której "zawdzięczamy" DDT (zakazany Azotox), rakotwórczy Aspartam czy Posilac, (zakazany bydlęcy hormon wzrostu). Stworzyła monopol w rynku nasiennym ,dzięki swoim odmianom GMO które posiadają gen terminatora (nie odradzają się) oraz są uzależnione od herbicydu Monsanto - Roundup. Dzięki posiadaniu patentu na kod genetyczny swoich odmian mogą przejmować całe uprawy który zostały tylko zanieczyszczone ich odmianami.
Teraz próbują zrobić to samo ze świniami - zdobyć patent na fragment kodu DNA ich rzekomej odmiany, fragment który jak widać pojawia się w wielu zwykłych świniach.
Korporacyjny potwór jakim jest Monsanto chce mieć po prostu patent na całą żywność na świecie, może nawet na wszystkie żywe istoty?
Film z polskimi napisami /ok. 10 min./

Medycyna jakiej nie znacie - Wielka Farmacja
Czy zastanawiałeś się dlaczego dzisiejszy przemysł formacyjny przejawia chęć tylko wygenerowania zysku, a nie prawdziwej pomocy? Dlaczego traktują nas jak zwykły rynek zbytu.. nic więcej?
Dlaczego konstrukcja leczenia jest tak pogmatwana? Recepty, kolejki, prośby, zwątpienie... a nawet łapówki, aby wykonali to, co przyrzekali dla służby ratowania innego człowieka?
Dlaczego korporacje farmaceutyczne stały się tak potężne że przeniknęły do władz państwa, doradzają, tworzą sami sobie badania na swoje leki, narzucają swoją wolę oraz akceptują poprzez zmanipulowaną Światową Organizację Zdrowia??
Film z polskimi napisami /ok. 10 min./

Zdrowie Na Sprzedaż
O produkcji leków decyduje zmowa monopolistów, a nie chęć niesienia pomocy najbardziej potrzebującym twierdzą twórcy włoskiego dokumentu. Ustalili, że dziesięć największych firm farmaceutycznych kontroluje praktycznie cały światowy rynek leków. W 2004 roku zarobiły ponad 70 mld dolarów.
Film pokazuje, w jaki sposób doszło do takiej sytuacji i co robią kraje rozwijające się oraz liczne organizacje w krajach bogatych, aby zmienić układ sił w branży farmaceutycznej. System patentowania leków nie tylko ogranicza możliwości produkcji tańszych odpowiedników, ale także wpływa na kierunek badań.
Film z polskim lektorem /każda część ok. 10 minut/

Aspartam
Wstrząsający film o szkodliwości aspartamu, który dodawany jest do bardzo wielu produktów spożywczych.
Film w języku polskim /każda część ok. 9 minut/

Jedzenie z McDonalda
How Nasty Are McDonalds Fries?

The World's First Bionic Burger
Czy hamburger spleśnieje po miesiącu? TVN
Trochę testów  pokarmu rodem z McDonalds. Smacznego!

Ian Crane - Codex Alimentarius
Ian Crane wprowadza w zagadnienie "Codex Alimentarius" realizowanego w Polsce pod nazwą Kodeksu Żywnościowego, kluczowa pozycja na YouTube dla wszystkich których interesuje zdrowe życie i wolność konsumenckiego wyboru.
Film z polskimi napisami /każda część ok. 9,5 minuty/


Niebezpieczne szczepionki
Film w języku polskim /każda część 2-5 minut/

Szczepionki - ostateczna prawda!
Reportaż w CBS NEWS o badaniach dotyczących powikłań poszczepiennych.
Film z polskimi napisami /ok. 10 min./


Przełom - Inspirujący Film o Diecie Witariańskiej
Czy możliwe jest otrzymanie wszystkich składników odżywczych z naturalnych, ekologicznych, wegańskich produktów żywnościowych i spożywanie ich w stanie takim, jak wyrastają z ziemi?
Wielu uczonych, lekarzy, naukowców, żywieniowców twierdzi, że to niemożliwe i że musimy jeść suplementy oraz mięso, nabiał, żywność przetworzoną i wzbogaconą.
Niniejszy film pokazuje życie rodziny odżywiającej się wyłącznie surowymi produktami i żyjącej zgodnie z naturą. Udowadnia, że można wychowywać dzieci bez żadnej niezdrowej, przetworzonej żywności, która była traktowana chemikaliami zabijającymi insekty i chwasty. Można wychowywać dzieci na wsi, blisko natury, ze świeżym powietrzem i wodą, w miłości, świetle, otaczając je kreatywnością, bez stresu nowoczesnego społeczeństwa...
Widzimy rodzinę, w której rodzice własnym przykładem pokazują dzieciom jak używać energii,
aby tworzyć i podążać za głosem własnego serca, zamiast robić w życiu to, co każą inni...

Film z polskimi napisami /każda część ok. 9 min./

Lekarstwo na raka Dr. GEORGA ASHKARA
Amerykanin, dr George Ashkar, z pochodzenia Ormianin, jest twórcą metody „wchłaniania neutralnej infekcji" niezwykle prostego i efektywnego sposobu oczyszczenia organizmu z karcynogenów, głównej przyczyny powstawania wszystkich nowotworów i artretyzmu. Metoda ta zaowocowała całkowitym wyleczeniem tysięcy ludzi z różnego typu nowotworami, bez żadnych nawrotów czy przerzutów, którym medycyna akademicka zaleciła przygotowanie się na śmierć.
W USA te wiadomości już zostały ocenzurowane. Tam rząd zamknął stronę dr. Ashkara w internecie,
a jego samego osądzono i skazano, bo pokazał jak łatwo i tanio można wyleczyć raka.

Film z polskim lektorem /każda część ok. 7 min./

Chemiczny Spokój
Uzależnienie od leków uspokajających /psychotropów/, które zniszczyło życie wielu osób.
Dlaczego kwitnie ten "narkotyczny" biznes?
Film z lektorem polskim /każda część ok. 8 - 9 minut/

Czy wiesz, co jesz? Mleko
Film emitowany w programie UWAGA - jeśli media polskie potrafią puścić taki materiał w eter, to świat naprawdę się zmienia.... Dużo ciekawych informacji.
Film w języku polskim /każda część ok. 9 minut/

CUD TERAPII GERSONA
Lekarstwo na raka zostało wynalezione! ...w 1928 roku! Oto film o terapii, którą nazwać można Świętym Graalem leczenia nowotworów. Ale nie tylko. Terapia ta, z powodzeniem leczy 57 innych schorzeń, z których wiele uznano za "nieuleczalne".
W przeciwieństwie do standardowej medycyny, terapia Gersona zapewnia ciału odpowiednie warunki, w których ma ono okazję wyleczyć się samo. Oglądając film, niechybnie dochodzimy
do wniosku, iż standardowa medycyna i stojące za nią potężne multimiliardowe koncerny farmaceutyczne nie są zainteresowane terapiami, które faktycznie działają, a co gorsza zaangażowane są czynnie w ich zwalczanie. Liczą się bowiem zyski, a na te przy terapii Gersona trudno liczyć, gdyż każdy w zaciszu domowym może leczyć się sam używając powszechnie dostępnych warzyw, owoców i kawy. Dr Gerson do lat 50' XX wieku wyleczył wiele tysięcy osób,
a wyniki swoich badań przedstawił przed rządową komisją Stanów Zjednoczonych. Sprawę wyciszono. Dr Gerson zdążył opublikować wyniki swoich badań przed śmiercią. Jak łatwo się domyślić, został zamordowany...
Film z polskimi napisami /ok. 90 min./
Na rynku polskim ukazała się również książka
"Terapia doktora Gersona - Leczenie raka".
Do kupienia TUTAJ.

"WATER CRYSTAL RELAXATION HEALING"
Film obrazuje wpływ muzyki na kształtowanie się kryształów wody. Jest to ciąg dalszy historii badań japończyka Masaru Emoto nad wpływem muzyki, emocji, wysyłanych sygnałów, myśli itp na wodę i.... właściwie wszystko co nas otacza. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj....
Muzyka i zdjęcia kształtujących się kryształów wody /4,5 minuty/

Najgroźniejszy wynalazek świata...
Co prawda, w sposób komercyjny, głośny i mocno amerykański, ale jednak pokazana oczywista prawda - kontakt z ziemią oczyszcza i regeneruje organizm. Nie bagatelizuj tej informacji - wypróbuj,
a przekonasz się, że to prawda.

Film z polskimi napisami /ok. 10 min./

W górę^