Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Konsultacje dietetyczno-uzdrawiające
(w/g Tradycyjne Medycyny Chińskiej, wzbogacone ziołolecznictwem i suplementacją)

 
 

Zasady dietetyki chińskiej powstały dzięki wielowiekowej praktyce i nie są tylko naukowymi dywagacjami, lecz stanowią jeden z kluczowych elementów medycyny chińskiej, zapewniający nam zdrowie i witalność.
Dla Chińczyków, dieta stanowi część ich filozofii życia, odzwierciedla więc naturalne prawa obowiązujące we wszechświecie.

Założenia zdrowego, witalizującego sposobu odżywiania są niezwykle proste, opierają się głównie na energetycznym potencjale tego co jemy. Swoją prostotą przeciwstawiają się zachodniemu, intelektualnemu podejściu do tematu, które skupia się m.in. na skrupulatnym wyliczaniu mikroelementów, białek i witamin w pożywieniu.
Dzięki nastawieniu na biowitalność pożywienia i na usunięciu z diety elementów, które nam szkodzą - otrzymujemy kompletne, pełnowartościowe i smaczne menu, którym możemy się wzmacniać, uzdrawiać, harmonizować i zwiększać swój potencjał energetyczny.

Dietetyka chińska zwraca szczególną uwagę na zrozumieniu potrzeb własnego organizmu, odpowiednie dopasowanie menu oraz jego konsekwentne stosowanie, co gwarantuje dobre samopoczucie i zdrowe, pełne energii funkcjonowanie do późnych lat życia.

 

Jeśli chcesz umówić się na konsultację...

Pierwsze spotkanie trwa ok. 60-90 minut i skupia się na ogólnej ocenie twojego stanu i odkryciu przyczyn dolegliwości na poziomie ciała i umysłu. Rozpoznamy na nim podstawowe potrzeby twojego organizmu i spróbujemy wykluczyć z diety wszystko, co ci nie służy.
Ważne! Czasami, aby terapia była skuteczna, należy wprowadzić zmiany w życiu, dotyczące innych aspektów niż dieta (od suplementacji, po sprawy dotyczące snu, "higieny" życia, "higieny" mentalnej itp elementów).

Kolejnym etapem jest opracowanie diety, którą otrzymasz, wraz z niezbędnymi wskazówkami - na spotkaniu kolejnym. Celem opracowanej przeze mnie diety będzie zwiększenie poziomu twojej energii oraz poprawa funkcjonowania ciała, umysłu i warstwy emocjonalnej.

Konsultacje prowadzi - Izabela E. Paletko

Miejsce: Maloka Staniątki
www.maloka.pl/gabinet-terapii

Inwestycja*:
SPRAWDŹ TUTAJ

 
Zadzwoń lub napisz i umów się:
tel. 796 871 888 (poniedz.-piątek, godz. 10:30 - 16:30)
e-mail: maloka.kontakt@gmail.com (podaj swoje dane i telefon oraz krótko opisz dolegliwości)Istotne! W przypadku dużej ilości Klientów, możliwy dłuższy czas oczekiwania na terapię (na pierwsze spotkanie).
Ze względu na ograniczoną ilość czasu, preferuję kontakt mailowy (proszę cierpliwie oczekiwać na odpowiedź, ze względu na ogromną ilość pracy, może się ona opóźniać). Będę wdzięczna za wyrozumiałość :)* Podane opłaty to kwoty NETTO. Dla osób, które chciałyby otrzymać fakturę - należy zgłosić ten fakt W DNIU ZAPISÓW (nie później niż 7 dni PRZED terminem spotkania).