Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Leczenie raka - filmy

 
 

CUD TERAPII GERSONA
Lekarstwo na raka zostało wynalezione! ...w 1928 roku! Oto film o terapii, którą nazwać można Świętym Graalem leczenia nowotworów. Ale nie tylko. Terapia ta, z powodzeniem leczy 57 innych schorzeń, z których wiele uznano za "nieuleczalne".
W przeciwieństwie do standardowej medycyny, terapia Gersona zapewnia ciału odpowiednie warunki, w których ma ono okazję wyleczyć się samo. Oglądając film, niechybnie dochodzimy do wniosku,
iż standardowa medycyna i stojące za nią potężne multimiliardowe koncerny farmaceutyczne nie są zainteresowane terapiami, które faktycznie działają, a co gorsza zaangażowane są czynnie w ich zwalczanie. Liczą się bowiem zyski, a na te przy terapii Gersona trudno liczyć, gdyż każdy w zaciszu domowym może leczyć się sam używając powszechnie dostępnych warzyw, owoców i kawy. Dr Gerson do lat 50' XX wieku wyleczył wiele tysięcy osób, a wyniki swoich badań przedstawił przed rządową komisją Stanów Zjednoczonych. Sprawę wyciszono. Dr Gerson zdążył opublikować wyniki swoich badań przed śmiercią. Jak łatwo się domyślić, został zamordowany...
Film z polskimi napisami /ok. 90 min./
Na rynku polskim ukazała się również książka "Terapia doktora Gersona - Leczenie raka".
Do kupienia TUTAJ.
 


Przełom - Inspirujący Film o Diecie Witariańskiej
    CZĘŚĆ I
    CZĘŚĆ II

    CZĘŚĆ III
    CZĘŚĆ IV

    CZĘŚĆ V
    CZĘŚĆ VI
    CZĘŚĆ VII
   
CZĘŚĆ VIII

   
CZĘŚĆ IX
   
CZĘŚĆ X

   
CZĘŚĆ XI
   
CZĘŚĆ XII
Czy możliwe jest otrzymanie wszystkich składników odżywczych z naturalnych, ekologicznych, wegańskich produktów żywnościowych i spożywanie ich w stanie takim, jak wyrastają z ziemi?
Wielu uczonych, lekarzy, naukowców, żywieniowców twierdzi, że to niemożliwe i że musimy jeść suplementy oraz mięso, nabiał, żywność przetworzoną i wzbogaconą.
Niniejszy film pokazuje życie rodziny odżywiającej się wyłącznie surowymi produktami i żyjącej zgodnie z naturą. Udowadnia, że można wychowywać dzieci bez żadnej niezdrowej, przetworzonej żywności, która była traktowana chemikaliami zabijającymi insekty i chwasty. Można wychowywać dzieci na wsi, blisko natury, ze świeżym powietrzem i wodą, w miłości, świetle, otaczając je kreatywnością,
bez stresu nowoczesnego społeczeństwa...
Widzimy rodzinę, w której rodzice własnym przykładem pokazują dzieciom jak używać energii,
aby tworzyć i podążać za głosem własnego serca, zamiast robić w życiu to, co każą inni...

Film z polskimi napisami /każda część ok. 9 min./
 Lekarstwo na raka Dr. GEORGA ASHKARA
    CZĘŚĆ I
    CZĘŚĆ II

    CZĘŚĆ III
    CZĘŚĆ IV

    CZĘŚĆ V

Amerykanin, dr George Ashkar, z pochodzenia Ormianin, jest twórcą metody „wchłaniania neutralnej infekcji" niezwykle prostego i efektywnego sposobu oczyszczenia organizmu z karcynogenów, głównej przyczyny powstawania wszystkich nowotworów i artretyzmu. Metoda ta zaowocowała całkowitym wyleczeniem tysięcy ludzi z różnego typu nowotworami, bez żadnych nawrotów czy przerzutów, którym medycyna akademicka zaleciła przygotowanie się na śmierć.
W USA te wiadomości już zostały ocenzurowane. Tam rząd zamknął stronę dr. Ashkara w internecie,
a jego samego osądzono i skazano, bo pokazał jak łatwo i tanio można wyleczyć raka.

Film z polskim lektorem /każda część ok. 7 min./
 Świat bez raka - witamina B17
Autor przedstawia dowody świadczące o tym, iż rak jest chorobą wynikającą głównie z braku w diecie ludzi współczesnych podstawowego składnika pokarmowego, podobnie jak w przypadku szkorbutu
czy pelagry. Tym składnikiem jest witamina B17. W formie oczyszczonej B17, stosowana w terapii raka znana jest pod nazwą letril. Medycyna ortodoksyjna nie uznaje powyższej teorii nt. przyczyny raka.
Film z 1973 roku.
Film z polskimi napisami /każda część ok. 10 min./