Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Masaż Misami (dźwięk-wibracja)

 
 

Wspaniałe doświadczenie dla ciała i ducha!

Masaż misami nepalskimi to doświadczenie jedyne w swoim rodzaju. Intensywna fala dźwiękowa wydobywana poprzez uderzenie w misę, głęboko penetruje organizm i pole energetyczne człowieka.
W trakcie sesji komórki organizmu i cała struktura ciała poddawane są szczególnej wibracji, uwalniając nagromadzone napięcia, stres i niezwykle głęboko relaksując.
Po zabiegu organizm wraca do naturalnego stanu homeostazy, czyli specyficznego dla siebie stanu uporządkowania i harmonii, co sprzyja samouzdrawianiu.

Wibracje mis mają właściwości uzdrawiające nie tylko ciało, ale także oczyszczają aurę, harmonizują czakry, mogą pomagać w stanach depresji, jak i stanach nadmiernego pobudzenia.

Dla osób poszukujących głębszych doświadczeń - mogą stać się procesem uzdrawiającym emocje i umysł, a także prowadzić do kontaktu z przestrzenią Ducha.

Większość ze stosowanych w trakcie sesji układów to starożytne techniki wywodzące się z bezpośredniej linii przekazu nepalskich mistrzów. Są to specjalne układy mis, które działają w ściśle określony sposób na ciało i energię, porządkując, naprawiając i harmonizując.
Zabieg taki jest całkowicie odmienny od spopularyzowanego na zachodzie masażu misami w/g Petera Hessa. To doświadczenie jedyne w swoim rodzaju, ponieważ pochodzące z odległej przeszłości i opracowane przez starożytnych mistrzów uzdrawiających misami od setek pokoleń.
 
 
 
Jeśli chcesz umówić się na zabieg...

Czas trwania zabiegu zależy do indywidualnego przypadku: ok. 40-70 minut.
Sesja odbywa się na leżąco, dlatego istotne jest aby mieć na sobie wygodny i ciepły strój (najlepiej bawełniany dres). Nie zakładaj spodni z metalowym zamkiem i paskiem. Nawet w okresie letnim zabierz ze sobą lekką bluzę z długim rękawem i ciepłe skarpety, aby zapewnić sobie komfort w momentach, kiedy fala dźwiękowa przedziera się przez blokady w Twoim ciele (co może dawać odczucie chłodu).

Masaże/zabiegi wykonuje:
Izabela E. Paletko

Miejsce: Maloka Staniątki
www.maloka.pl/gabinet-terapiiInwestycja*: SPRAWDŹ TUTAJ
(Pierwsze spotkanie - jest to konsultacja, w trakcie której omawiamy problem, dobieramy formę terapii i ustalamy ewentualne dodatkowe zalecenia, które pogłębią terapię i będą wspierające w całym procesie. Na pierwszym spotkaniu, poza diagnozą i doborem terapii, zawsze odbywa się też pierwszy zabieg)


 

Zadzwoń lub napisz i umów się:
tel. 796 871 888 (poniedz.-piątek, godz. 10:30 - 16:30)
e-mail: maloka.kontakt@gmail.com (podaj swoje dane i telefon oraz krótko opisz dolegliwości)

Istotne! W przypadku dużej ilości Klientów, możliwy dłuższy czas oczekiwania na terapię (na pierwsze spotkanie).
Ze względu na ograniczoną ilość czasu, preferuję kontakt mailowy (proszę cierpliwie oczekiwać na odpowiedź, ze względu na ogromną ilość pracy, może się ona opóźniać). Będę wdzięczna za wyrozumiałość :)* Podane opłaty to kwoty NETTO. Dla osób, które chciałyby otrzymać fakturę - należy zgłosić ten fakt W DNIU ZAPISÓW (nie później niż 7 dni PRZED terminem spotkania).