Strona główna - Oferta Centrum - Warsztaty/wyjazdy - Kim jesteśmy - Kontakt - Mapa Strony

"Zobacz - w małym żołędziu drzemie potężny dąb, z niepozornego jajka wykluwa się piękny ptak. Pamiętaj, że w najwznioślejszej wizji twojej duszy zawsze rodzi się Anioł... Marzenia są nasionami rzeczywistości, więc rozsiewaj je świadomie i mądrze"
 
Masaż Energetyczny Pe Lo Ha

 
 

Masaż Pe Lo Ha metodą Alana Earle i jego żony Mary jest bardzo delikatnym masażem, ale mocno działającym na stres.
Mimo swej prostoty i delikatności cudownie pobudza ciało, można przy nim odpocząć, zrelaksować się.
Uwalnia od bólu i dolegliwości, zmniejsza opuchlizny nóg, wysypki, depresje i nadwagę.

Metoda ta wiąże m. in. masaż klasyczny, polinezyjski, technikę Bowena, refleksologię, uzdrawianie Polarity, Kryształową Terapię, pracę z meridianami, punktami z akupresury, uzdrawianie stylem Reiki, delikatnymi ruchami z Chiropraktyki, spiralnymi uwzględniającymi 7 głównych i 12 mniejszych czakr, kończąc
na czakrze serca.

Celem tego masażu jest promowanie uczucia miłości, pokoju, harmonii oraz dobrego samopoczucia poprzez masowanie ciała. Płynny sposób pracy z siłami natury. Podstawą tej metody jest zrozumienie, że ciało to świątynia, która pozwala nam funkcjonować duchowo i fizycznie na ziemi.
 
 
 
Jeśli chcesz umówić się na zabieg...

Zabieg trwa ok.45 minut - masowana jest cała długość pleców (7 kanałów energetycznych). Przy tak delikatnym dotyku, masaż mogą odbierać dzieci, kobiety w ciąży, osoby niepełnosprawne i osoby starsze. Nie wymaga pełnego rozbierania się dlatego odpowiedni jest też dla kobiet w okresie menstruacyjnym. Ciało jest tylko delikatnie naoliwione.

Masaż wykonuje - Robert Krawczyk

Twoja inwestycja:
80 - 100zł
Promocja! Dla stałych klientów - niższe ceny :)

Miejsce: Kraków, Skawina (ustalane z klientem)

Rezerwacja miejsc:
tel. 505 730 897
e-mail:
makia@makia.pl